Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyjął projekty uchwał Sejmiku Województw Wielkopolskiego w sprawie wprowadzania ograniczeń lub zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

Rozpoczęły się prace budowlane na ulicach Szyszkowej i Grzybowej w Czerwonaku. Do końca listopada powstanie w tych miejscach 160 metrów drogi z kostki betonowej.

Realizujemy projekt: „Poprawa dostępu do usług społecznych wspierających rodzinę i rodzinną pieczę zastępczą na terenie MOF Poznania”.

Czego nie widać gołym okiem, czyli budowanie zaufania w relacjach z dziećmi. Zaprasza Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Lokalna Sąsiedzi.

Ponad setka osób przybyła do CKiRna dyskusję i prezentację wójta Jacka Sommerfelda dotyczącą powstania Kompleksu Edukacyjno-Sportowego.

Ponad 100 osób przybyło do CKiR w Koziegłowach na dyskusję i prezentację wójta Jacka Sommerfelda dotyczącą Kompleksu Edukacyjno-Sportowego w naszej gminie.

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwonaku zajęła 3. miejsce w II Powiatowym Turnieju Ochotniczych Straży Pożarnych w Paintballu w Porębie.

Wójt gminy Czerwonak Jacek Sommerfeld zaprasza wszystkich mieszkańców na dyskusję o kompleksie edukacyjno-sportowym (KES) na granicy trzech wsi. W czwartek o 18:00 widzimy się w CKiR w Koziegłowach.

Akcja Lech na Landach wreszcie zawitała do naszej gminy. Wizyta piłkarzy Lecha Poznań na stadionie w Owińskach cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców, mimo dość często padającego deszczu.

08.09.2017 w godz. 8.00-12.30 wystąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ul. Gdyńskiej, Plac Zielony, Słonecznej oraz Os. 40-lecia PRL.

Archiwum