Kilkadziesiąt osób, głównie przedsiębiorców, wzięło udział w bezpłatnym szkoleniu zorganizowanym przez Urząd Gminy Czerwonak.

Przedszkola z terenu gminy Czerwonak wzięły udział w projekcie pt. „Flamcio odwiedził przedszkola”. Celem najmłodszych mieszkańców naszej gminy było stworzenie plakatów z wizerunkiem Flamcia.

Już w niedzielę o godzinie 15:00 w Bolechowie odbędzie się piknik z latawcem pod hasłem Poleć z Nami. Do Bolechowo będzie się można dostać bezpłatnym autobusem kursującym na linii Koziegłowy-Czerwonak-Bolechowo.

Koniec roku szkolnego już coraz bliżej. Oceny już zostały wystawione, więc ostatnie dni w szkole nauczyciele wykorzystują na rozmaite wycieczki. W ramach jednej z nich uczniowie IV klasy Szkoły Podstawowej w Czerwonaku odwiedzili Urząd Gminy, gdzie spotkali się z wójtem Jackiem Sommerfeldem.

Chcesz mieć realny wpływ na rozwój piłkarski swojego dziecka!? Skorzystaj ze sprawdzonych metod, realizowanych w topowych akademiach na całym świecie. Już od września sesje treningowe realizowane będą na obiektach kompleksu boisk rekreacyjnych na osiedlu Przylesie w Czerwonaku.

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że dziś od godzin porannych niedostępne są serwisy Obywatel.gov.pl, Pz.gov.pl, Cepik.gov.pl, Epuap.gov.pl. Niedostępne są także systemy SRP, CEPiK oraz ePUAP.

Zwycięstwem drużyny Oldbojów Kolejorza zakończył się turniej piłkarski rozegrany w niedzielę na stadionie w Owińskach. Futbolowym emocjom towarzyszyły atrakcje przygotowane dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

W bieżącym tygodniu Wykonawca prac nawierzchniowych rozpocznie montaż opasek wzmacniających przy studzienkach znajdujących się w nowej nawierzchni ulicy Piłsudskiego w Koziegłowach.

Od 11 czerwca  (poniedziałek) rozpoczną się prace budowlane związane z modernizacją podestu wejściowego do przychodni przy ulicy Działkowej w Czerwonaku. Wejście główne do przychodni lekarskiej będzie wyłączone z użytku do 9 lipca.

Na czas prowadzonych robót nawierzchniowych i budowy skrzyżowań z ruchem okrężnym na ulicy Piłsudskiego w Koziegłowach, Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu, zgodnie z tymczasową organizacją ruchu, zastąpił długie autobusy przegubowe krótszymi autobusami.

Archiwum