Logowanie:
Logowanie:

XIII RAJD CYSTERSKI Z METĄ W OWIŃSKACH JUŻ 14 WRZEŚNIA

Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka” i gminy członkowskie, przy wsparciu sołectwa Owińska zapraszają wszystkich miłośników turystyki rowerowej, piechurów i pasjonatów Nordic Walking na XIII RAJD CYSTERSKI, który odbędzie się 14 września 2019 r.
Meta tegorocznego rajdu (tradycyjnie już) znajduje się w Owińskach (przy Pałacu von Treskow) i będziemy czekać tam na Was w godzinach 12.00 – 14.00. Po Rajdzie zapraszamy na XIII Piknik Cysterski, który będzie trwał pod Pałacem w Owińskach do późnych godzin popołudniowych.

Przygotowaliśmy 6 zorganizowanych tras rowerowych (do wyboru): maltańską, goślińską, pobiedziską, familijną, puszczańską i MTB oraz trasę pieszą – nordic walking.
Dla tych, którzy lubią poruszać się ,,własnymi ścieżkami” pozostaje do wyboru tzw. rowerowa trasa tajemnicza- z dotarciem na metę dowolnym szlakiem.
Na mecie na wszystkich będzie czekał ciepły posiłek, konkurs z nagrodami oraz atrakcje- niespodzianki.
Zapisy odbywają się wyłącznie elektronicznie, a wszystkie szczegóły, regulamin oraz link do zapisów znajdują się na: www.turystyka.puszcza-zielonka.pl

 

 

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.