23 czerwca Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” świętował Dni Gminy premierowo. O godzinie 19:00 odbyła się w CKiR premiera spektaklu zespołu Skansen Teatralny „Przeklęte” w reżyserii Anny Rozmianiec.

17 czerwca odbył się w Owińskach IV Piknik Rodzinny organizowany przez kibiców Lecha z Fan Clubu Owińska wspólnie z Radą Sołecką w Owińskach i Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN w Czerwonaku.

9 czerwca 2017 roku w Gminnym Przedszkolu nr 1 "Bajkowe Ludki" w Koziegłowach odbyło się uroczyste zakończenie w tym roku szkolnym programu "Mały Ratownik". 

W sobotę, 10 czerwca 2017 roku na terenie przy szkole Podstawowej w Koziegłowach odbył się VI Dzień Zdrowia. Mieszkańcy mogli skorzystać z wielu porad specjalistów, a także konkretnych badań profilaktycznych.

9 czerwca w Zespole Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie odbyło się V Sympozjum Samorządów Uczniowskich. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmiał: „WOLONTARIAT – radość pomagania”.

Dzień Dziecka, który odbył się w minioną niedzielę można zaliczyć do udanych. Pogoda dopisała, pomimo 10 minutowego deszczyku, który nikogo nie przestraszył.

27-28 maja 2017 odbył się na AKWEN Marinie wielki dwudniowy festyn „Rowerem nad rzekę”.

Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” zakończył gminne eliminacje XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2017.

Gminne obchody tego ważnego święta odbyły się 3 maja w Koziegłowach. 

W Urzędzie Gminy gościło 30 gimnazjalistów. 15 z nich stanowili uczniowie z niemieckiego miasta Buseck. Wymiany uczniów na linii Czerwonak-Buseck trwają już od 14 lat

Podczas pierwszego występu na scenie Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach nasze dziewczyny zaprezentowały przeboje zespołu ABBA.

1 kwietnia Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” zaprosił mieszkańców naszej gminy na Muzyczne Żarty. 

Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” obchodził 10-lecie istnienia pracowni teatralnej prowadzonej przez Annę Rozmianiec.

Archiwum