W sobotę (3 lutego) Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprosił do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert „Uzdrowisko Piosenka-Zdrój. Kofta, nastroje i żart”.

Zwycięstwem sołectwa Czerwonak II zakończyła się tegoroczna edycja „Złotych Płetw Wójta”. Drugie miejsce na podium zdobyło Osiedle Leśne, a najniższy stopień podium należy do sołectwa Czerwonak I.

Piątkowy wieczór w hali sportowej AKWEN w Czerwonaku stał zdecydowanie pod znakiem tańca. Miłośnicy pląsów na parkiecie wzięli udział w tanecznym maratonie pod okiem Moniki Pyś.

13 stycznia (sobota) w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Owińskach odbyła się druga już edycja kolędowania z kibicami.

13 stycznia w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury Sokół wystąpił kabaret Formacja Chatelet.

W niedzielę (7 stycznia) w hali sportowej w Czerwonaku odbył się IV Rodzinny Turniej Badmintona. Była to świetna okazja to aktywnego spędzenia czasu, ale również do sprawdzenia swoich umiejętności.

9 stycznia w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach odbył się wernisaż wystawy pracowni malarstwa i rysunku klubu seniora.

W piątek, 5 stycznia, Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” zaprosił na wyjątkową potańcówkę.

27 grudnia mieszkańcy gminy Czerwonak uczcili 99. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego efektownym racowiskiem.

Koncert Poznańskiego Chóru Kameralnego „Collegium Cantorum” pod dyrekcją Małgorzaty Kwaśnik-Chmielewskiej w ramach Nocy Kościołów Puszczy Zielonki w kościele pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa w Skokach cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności.

Reprezentanci sołectw spotkali się w nowej hali w Owińskach, aby rywalizować w turnieju piłki nożnej.

W sobotę 9 grudnia GOK Sokół i zespół wokalny Retro Café po raz siódmy zaprosili mieszkańców Gminy Czerwonak na Biesiadę Czerwonacką połączoną z Kiermaszem Świątecznym. Impreza odbyła się w Czerwonaku.

9 grudnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Koziegłowy po raz ósmy odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. O miano najlepszych walczyli mieszkańcy gminy Czerwonak oraz reprezentacja z Poznania.

W Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach fundacja Ankizy Gasy-Dzieci Madagaskaru miała okazję przybliżyć swoją działalność.

2 grudnia po południu mieszkańcy naszej gminy mogli już poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Wszystko dzięki organizowanemu przez CRKF Akwen Jarmarkowi Świątecznemu.

Archiwum