24 maja odbyły się mistrzostwa przedszkolaków z Gminy Czerwonak.

8 marca 2019 r. zgodnie z coroczną już tradycją w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach odbyła się siódma edycja „Strefy Kobiet”.

Na ostatniej w tym roku sesji radni uchwalili przyszłoroczny budżet. Na inwestycje planujemy wydać prawie 53 mln zł.

Z okazji 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego Wójt Gminy Czerwonak oraz Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprosili mieszkańców na widowisko multimedialne. Po koncercie wzdłuż ul. Piłsudskiego odbyło się efektowne „racowisko”.

Dobiegła końca pierwsza edycja konkursu Sportowa ,,Złota 8'' i ,,Złota 5'' Gminy Czerwonak organizowanego przez Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN w Czerwonaku, pod patronatem Wójta Gminy Czerwonak.

25 listopada, rozpoczęło się IV Grand Prix Gminy Czerwonak w Pływaniu

W sobotę 1 grudnia na parkingu przed Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach odbył się VI Jarmark Świąteczny organizowany przez CRKF „AKWEN”.

30 listopada odbyły się IX Szkolne Zawody Pływackie o Puchar CRKF AKWEN. W tegorocznej imprezie, wzięły udział Szkoły Podstawowe z Bolechowa, Czerwonaka, Koziegłów oraz Owińsk.

3 października 2018 w Szkole Podstawowej im. Hansa Christiana Andersena w Bolechowie-Osiedlu przeprowadzony został Wielki Test z Historii Polski „Kocham Cię Polsko”. Wydarzenie to było związane z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.