Logowanie:
Logowanie:

 

 

 

Biuro Rady i Sołectw

Urząd Gminy, ul. Źródlana 39, Czerwonak
pokój 108/ I piętro

Izabela Lesiecka (kierownik), tel. 61 65 44 241

Monika Grzebielucha-Andrusieczko (obsługa Rady Gminy), tel. 61 65 44 242

Wiesława Kantorska (obsługa sołectw i osiedli), tel. 61 65 44 229 

 

 

Skład Rady Gminy kadencja 2014-2018
Przewodniczący Rady Gminy
Marcin Wojtkowiak
Zastępcy Przewodniczącego Rady Gminy
Ewa Banaszak
Wojciech Skrzekut
Pełen skład:

1. Anita Banaszak

 

tel. 693 081 437

anita.banaszak@radny.czerwonak.pl

2. Ewa  Elżbieta Banaszak

 

tel. 781 391 205
ewa.banaszak@radny.czerwonak.pl

3. Wojciech Bukowski

 

tel. 505 107 774

wojciech.bukowski@radny.czerwonak.pl

4. Agnieszka Dudziak

 

tel. 535 111 004

agnieszka.dudziak@radny.czerwonak.pl

5. Beata Gryska

 

tel. 669 977 740

beata.gryska@radny.czerwonak.pl

6. Zbigniew Kazimierz Hornik

 

tel. 782 813 615

zbigniew.hornik@radny.czerwonak.pl

7. Daniela Maria Jankowska-Bachor

 

tel. 609 563 167

daniela.jankowska@radny.czerwonak.pl

8. Krzysztof Konieczny

 

tel. 696 437 555

krzysztof.konieczny@radny.czerwonak.pl

9. Jaromir Korta

 

tel. 609 419 858

jaromir.korta@radny.czerwonak.pl

10. Robert Maciejewski

 

tel. 577 044 433

robert.maciejewski@radny.czerwonak.pl 

11. Jan Mikołajczak

 

tel. 601 729 056

jan.mikolajczak@radny.czerwonak.pl

12. Krystyna Niedośpiał

 

tel. 504 143 068 krystyna.niedospial@radny.czerwonak.pl

13. Grzegorz Parszuto

 

tel. 501 316 997

grzegorz.parszuto@radny.czerwonak.pl

14. Gabriela Przyczyna

 

tel. 722 139 195

gabriela.przyczyna@radny.czerwonak.pl

15. Wojciech Aleksander Skrzekut

 

tel. 661 809 006                                             wojciech.skrzekut@radny.czerwonak.pl

16. Marek Smykowski

 

tel. 606 142 404

marek.smykowski@radny.czerwonak.pl

17. Barbara Sokalska-Mocny

 

tel. 505 048 358

barbara.mocny@radny.czerwonak.pl

18. Helena Stachowiak

 

tel. 691 706 802

helena.stachowiak@radny.czerwonak.pl 

19. Karolina Wasilewska-Waligórska

 

tel. 694 235 194

karolina.wasilewska@radny.czerwonak.pl

20. Marcin Stefan Wojtkowiak

 

tel. 603 312 149

marcin.wojtkowiak@radny.czerwonak.pl

21. Łukasz Zarzycki

 

tel. 602 425 929

lukasz.zarzycki@radny.czerwonak.pl

 

 

 

 

Komisje Rady Gminy

 

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący

 Robert Maciejewski

członek  Anita Banaszak

członek

 Agnieszka Dudziak

członek

 Beata Gryska

członek

 Grzegorz Parszuto

członek

 Gabriela Przyczyna

członek  Łukasz Zarzycki
 

Komisja Budżetu i Finansów

Przewodniczący

 Krystyna Niedośpiał

członek

 Anita Banaszak

członek

 Grzegorz Parszuto

członek

 Barbara Sokalska- Mocny

członek

 Helena Stachowiak

 

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Polityki Społecznej

Przewodniczący

Ewa Banaszak

członek

Agnieszka Dudziak

członek Beata Gryska

członek

Zbigniew Hornik

członek

Daniela Jankowska-Bachor

członek

Krystyna Niedośpiał 

członek Gabriela Przyczyna
członek Marcin Wojtkowiak
członek Łukasz Zarzycki
 

Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego 

i Ochrony Środowiska

Przewodniczący

Grzegorz Parszuto

członek

Wojciech Bukowski

członek Jan Mikołajczak
członek Wojciech Skrzekut

członek

Marek Smykowski

 

Komisja Gospodarki Komunalnej

Przestrzennej

Przewodniczący

Wojciech Skrzekut

członek

Zbigniew Hornik

członek Krzysztof Konieczny
członek Jaromir Korta

członek

Barbara Sokalska-Mocny

członek

Helena Stachowiak

członek

Karolina Wasilewska-Waligórska

 

 

 

 

Harmonogram sesji w 2017 r.
miesiąc spotkanie przedsesyjne sesja

dyżur Przewodniczącego Rady 15.00-17.00,

ostatni poniedz. miesiąca

(p. 108, I piętro)

dyżur Wiceprzewodniczącego Rady 15.00-17.00

drugi poniedz. miesiąca

(p. 108, I piętro)

  styczeń 16 26 23 9
  luty - - 27 13

 

  marzec

13

i 31 godz. 10.30 (nowy termin, przeniesiony z 3 kwietnia)

23 21 13
  kwiecień 3 (spotkanie przeniesione na 31 marca) 13 24 10
  maj 8 18 29 8
  czerwiec 5

22

i 29

26 12
  lipiec przerwa urlopowa
  sierpień  11 24 28 21 
  wrzesień 11 21 25 11
 październik 9 19 30  9
  listopad 13 i 27 23 27 13
  grudzień - 14 18 11

 

 

 

 

HARMONOGRAM KOMISJI w 2017 r.
nazwa komisji/miesiąc

Komisja Oświaty, Kultury, 

Sportu i Polityki Społecznej 

Komisja Rewizyjna

Komisja Gospodarki Komunalnej

i Przestrzennej

Komisja Budżetu i 

Finansów

Komisja Bezpieczeństwa, 

Porządku Publicznego

i Ochrony Środowiska 

   styczeń 19 19 24 25 25
   luty - - - - -
   marzec 16 16 21 22 20, godz. 15.30 (sprawdz: http://bip.czerwonak.pl/public/popup.php?id_menu_item=156068
   kwiecień 6 6 11 12 7
   maj 11 11 16 17 12  (nowy termin: 15, godz. 1530; sprawdz: http://bip.czerwonak.pl/public/popup.php?id_menu_item=157177
   czerwiec 8 8 13 14 9
   lipiec przerwa urlopowa
   sierpień

17

17 22 23 18
   wrzesień 14 14 19 20 15
   październik 12 12 17 18 13
   listopad 16 16 21 22 17
   grudzień 7 7 12 13 8
   uwagi

czwartek

godz. 9.00

czwartek godz. 13.00 wtorek godz. 8.30  środa godz. 9.00

piątek

godz. 8.30

 

Społeczna Komisja Mieszkaniowa działająca przy Urzędzie Gminy Czerwonak ze względu na okres urlopowy odwołuje dyżur zaplanowany na 7 sierpnia b.r. 
Zapraszamy Mieszkańców na dyżur komisji w kolejnym terminie, 4 września b.r. w godzinach 15.00–17.00.
Agnieszka Dudziak
Przewodnicząca Komisji Mieszkaniowej
 
Dyżur Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w lipcu:  11.07.2017, godziny 15.30–16.30 w budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej,  Plac Zielony 1, Czerwonak.
Agnieszka Dudziak
radna Rady Gminy Czerwonak

 

 

Informacje związane z Radą Gminy w kadencji 2014-2018- sprawdź   

Porządek obrad sesji Rady Gminy Czerwonak w kadencji 2014-2018- sprawdź

Protokoły sesji Rady Gminy Czerwonak w kadencji 2014-2018 - sprawdź

Pliki audio z sesji Rady Gminy Czerwonak - sprawdź

Komunikaty Biura Rady i Sołectw – sprawdz

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.