Logowanie:
Logowanie:

Ferie w gminie Czerwonak

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY SOKÓŁ:

 

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na zajęcia organizowane podczas ferii zimowych. Zajęcia będą się odbywały w godzinach od 9:00 do 14:00 w GOK Sokół oraz filiach. Ich koszt to 150,00 zł za osobę. Honorujemy Czerwonacka Kartę Dużej rodziny. Zapisy pod adresem sekretariat@gok-sokol.pl oraz na numer 61 652 60 30. Nie można zapisać dziecka na pojedyncze dni. Warsztaty są skierowane dla dzieci i młodzieży od 8 do 15 roku życia. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

  • Do GOK Sokół zapraszamy w dniach od 27 do 31 stycznia na warsztaty Po Dwóch Stronach Obiektywu” – warsztaty z fotografii / video oraz auto prezentacji. Prowadzący: Hubert Grupiński – vloger, konferansjer, prezenter oraz Michał Sawiński : Fotograf operator Przede wszystkim podczas naszych zajęć poznamy od podszewki magiczny świat fotografii! Razem z profesjonalnym fotografem dowiemy się jak właściwie kadrować i eksponować przedmioty, modeli oraz widoki, które chcemy ująć na zdjęciu. Porozmawiamy o warstwie technicznej - przysłonach, rodzajach aparatów oraz grze światłem. Duży nacisk położymy także na fotografię mobilną, pokazując jak wielkie możliwości drzemią w naszych smartfonach. Zahaczymy też o temat filmowania, jak i ... zobaczymy najbliższą okolicę z lotu ptaka, a właściwie lotu drona!

 

Ale to tylko część przygotowanych atrakcji. Przez pięć dni będziemy także ćwiczyć uważność przy pomocy prostych technik mindfulness, co pomoże nam oderwać się od świecących ekranów dając chwilę wytchnienia i pozwoli jeszcze lepiej wykorzystać nową wiedzę oraz umiejętności.

Popracujemy również nad elementami emisji głosu i autoprezentacji podczas bloku prowadzonego przez zawodowego konferansjera, czyli kwestiami przydatnymi, gdy przyjdzie stanąć po drugiej stronie obiektywu. Rzecz jasna, podstawą będą zajęcia praktyczne, teoria natomiast podana będzie w maksymalnie uproszczonej i przystępnej formie. Na podsumowanie pięciu dni naszych warsztatów stworzymy portfolio fotografa lub wizytówkę aktorską

 

 

  • Do Klubu Kogucik w Potaszach zapraszamy w dniach od 27 do 31 stycznia na warsztaty  Zdolne Łapki , Zwinne Główki. Prowadzący: Jakub Woźniak: Aktor, Animator, Muzyk, Instruktor sportowy oraz Ryszard Woźniak: Konstruktor, Artysta. Podczas cyklu zajęć dzieci przeniosą się do magicznego warsztatu wujka Ryska gdzie będą wykonywać własnoręcznie przeróżne prace techniczne z drewna oraz innych materiałów takie jak min. karmnik, procę, ramkę, szkatułke itp. W drugiej części zajęć dzieci nauczą się elementów autoprezentacji, wystąpień publicznych, aktorstwa a także poznają ciekawe gry i zabawy ruchowe.

 

 

  • Klub Jutrzenka w Kicinie zaprasza w dniach od 3 do 7 lutego na warsztaty Wyginam Śmiało Ciało – warsztaty z kuglarstwa , gry i zabawy cyrkowe, zajęcia z tworzenia scenografii.

Prowadzący : Fundacja „PRO SPIN” Łukasz Pieczykolan : kuglarz, artysta uliczny, najlepszy baloniarz w Polsce oraz Dominika Łazga: scenografka, aktorka

Pięć dni gier i zabaw prosto z samych najgłębszych otchłani cyrkowego namiotu. Każdego dnia poruszymy ciało i umysł na nieoczekiwane sposoby w naszej podróży do świata zabawy. Dni wypełnią nam żonglerka piłkami, stanie na głowie, chodzenie po linie, ekwilibrystyka i prestidigitacja, popisy zręczności i czysta clownada. Każdego dnia na inny sposób nauczymy się rozciągać śmiało nasze ciała i robić rzeczy, które nie wydawały się dzień wcześniej prawdopodobne. Oprócz ciała rozciągniemy też szare komórki poprzez gry drużynowe, ruchowe i strategiczne.

Przykładowe zajęcia: warsztaty żonglerki i manipulacji przedmiotami; ekwilibrystyka i zabawa z równowagą i orientacją w przestrzeni; gry i zabawy cyrkowe i teatralne ćwiczące  w naturalny sposób umysł i ciało, warsztaty balonowe; upcycling w postaci robienia kostiumów i rekwizytów przydatnych w trakcie zajęć z kartonów i innych produktów, które normalnie pewnie zostałyby wyrzucone; elastyczny program, w którym zawsze znajdzie się miejsce na pomysły dzieci; tworzenie kostiumów,scenografii.

 

  • Do Klubu Iskra w Promnicach zapraszamy w dniach od 3 do 7 lutego na warsztaty Zero Waste. Prowadząca: Dorota Chojnacka - miłośniczka natury i jej fenomenalnej mocy zachęcająca do twórczego upcyklingu by natura mogła nam jak najdłużej posłużyć. Warsztaty zero waste - jak wykorzystać ponownie rzeczy, które powszechnie uznane są za śmieci  Spójrzmy przez różowe okulary i stwórzmy z nich coś ładnego. Poruszmy naszą świadomość, w którym będzie więcej uwagi na otaczający nas świat i przedmioty, którym możemy dać druga szansę. 

Prócz tego dzieci poznają szereg ćwiczeń i zabaw relaksacyjnych, odprężających oraz rozwijających motorykę oraz koordynacje mięśn.

 

 

  • Go4Robot oraz Gminny Ośrodek Kultury Sokół zapraszają do Zimowej Akademii Robotyki! Z nami odkryjesz niesamowity świat LEGO® robotów i przekonasz się, jak prosta jest nauka programowania! Ferie nie muszą być nudne!!! Na uczestników czeka wiele atrakcji m. in. eksperymenty, programowanie, zimowe szaleństwa w wykonaniu robotów i pokazy OBOTÓW LEGO®.

Warsztaty odbędą się w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach w terminie od 27 do 31 stycznia.

 

Warsztaty będą podzielone na następujące grupy:

- godzina 9:00 do 11:30 dzieci w wieku od 6 do 9 lat.

- godzina 12:00 do 15:00 dzieci w wieku 10 do 13 lat.

 

Jaki jest koszt warsztatów? 1 dzień: 60zł dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz 75zł dla dzieci w wieku 10-13 lat. Pakiet 5 dni: 230 zł dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz 280 zł dla dzieci w wieku 10-13 lat.

Jak zapisać dziecko na warsztaty? przez formularz dostępny na stronie: https://go4robot.pl/lokalizacja/poznan/akademia

 

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas  533 458 726.

Do zobaczenia w świecie robotów!

 

 ferie_zimowe_2020.pdf 

 

  

 
 

 

 

CENTRUM ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ AKWEN:


CRKF AKWEN zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na zimowe półkolonie z Akwenem:

 

Terminy:

I turnus – 27.01.2020 – 31.01.2020,
II turnus – 03.02.2020 – 07.02.2020.

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Zajęcia będą odbywały się w godzinach 8.00 – 15.30.

W programie codzienne zajęcia na basenie i atrakcje dodatkowe, m.in. kino, kręgle, Jump Arena, warsztaty z robotyki.

Koszt półkolonii to 330 zł – cena obejmuje wszystkie atrakcje, śniadanie, obiad, ubezpieczenie NNW, opieka wykwalifikowanej kadry.

Zapisy od 2 grudnia 2019 w godz. 8.00 – 16.00: tel. 61 415 16 82 lub osobiście w biurze Szkoły Pływania AKWEN Studio.

 

KARTA KWALIFIKACYJNA DO POBRANIA TUTAJ

 

« poprzedni
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.