Logowanie:
Logowanie:

50 lat minęło... jak jeden dzień

 

„W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej mam zaszczyt wręczyć Państwu medal za długoletnie pożycie”. Aż 26 par z terenu gminy Czerwonak usłyszało dziś z ust Wójta Jacka Sommerfelda uroczystą formułę wygłaszaną przy okazji wręczenia medali z okazji jubileuszu 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Uroczystość odbyła się w CKiR w Koziegłowach.

 

W Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach wójt Gminy Jacek Sommerfeld w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie. – To wielki honor dla mnie, że mogę przekazać Państwu życzenia z okazji złotych godów. Medale, które dziś Państwu mam zaszczyt przekazać, to najwyższe odznaczenia w Polsce jakie mogą otrzymać małżonkowie. Mam dla Państwa wielki szacunek, bo możecie stanowić wzór dla młodych pokoleń – powiedział wójt.

 

Do medali dołączone były legitymacje, do rąk Pań trafiły kwiaty i drobne upominki od Gminy Czerwonak. Po oficjalnej części, na scenie pojawił się zespół Retro Cafe, który z okazji małżeńskich jubileuszy  zaprezentował specjalnie przygotowany repertuar. Był także czas na pamiątkowe zdjęcia, które już niebawem przesłane zostaną wszystkim uczestnikom uroczystości, a także okolicznościowy toast i słodki poczęstunek.

 

W sumie na terenie Gminy Czerwonak złoty jubileusz małżeństwa obchodziło w tym roku 31 par.

 

Wszystkim jubilatom składamy serdeczne życzenia dalszych wspólnych lat, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst: UG Czerwonak

Zdjęcia: Barbara Wicher, UG Czerwonak

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.