Logowanie:
Logowanie:

Przedsiębiorco promuj się z nami!

Urząd Gminy Czerwonak już wkrótce rozpocznie akcję „C.ześć w Gminie”, której celem będzie zachęcenie mieszkańców gminy do zameldowania się na pobyt stały oraz uświadomienie mieszkańcom, że prawie 40% płaconego przez nas podatku dochodowego PIT może zasilić budżet gminy. Pieniądze z podatków wracają bowiem do miejsca zamieszkania podatnika, pod warunkiem jednak, że w rocznych zeznaniach podatkowych wskazuje swój faktyczny adres zamieszkania.

 

W ramach kampanii zaplanowano m.in. wręczanie powitalnego pakietu „C.ześć w gminie” każdemu, kto zdecyduje się na meldunek w gminie Czerwonak. Pakiet zawierać będzie upominki oraz materiały, które pomogą w lepszym poznaniu naszej gminy, w tym: mapę i niezbędnik mieszkańca z ważnymi telefonami i adresami. Zaplanowano także przygotowanie kuponów zniżkowych na usługi oferowane przez lokalnych przedsiębiorców. W ten sposób mieszkańcy przekonają się, że większość spraw mogą załatwić zaledwie parę kroków od swojego domu, wspierając tym samym lokalną gospodarkę.


Zapraszamy Państwa – lokalnych przedsiębiorców do włączenia się w naszą akcję. Zapraszamy do zostania Partnerem akcji: „C.ześć w Gminie”.

 

 

Zostań Partnerem akcji „C.ześć w Gminie” - Wspieraj rozwój gminy i promuj własną działalność!

 

Zapraszamy do włączenia się we wspólne działania poprzez zaoferowanie jednorazowych zniżek na świadczone przez Państwa usługi.

Szacujemy, że liczba nowo zameldowanych mieszkańców w II połowie 2020 roku wyniesie ok. 300 osób. Dla wszystkich meldujących się przewidzieliśmy pakiet powitalny, w którym znajdzie się m.in. karta kuponów na jednorazowe zniżki. Dołączając do akcji gwarantują sobie Państwo obecność logo firmy i jej danych na indywidualnie zaprojektowanym kuponie. Kupony będą ważne do końca 2021 roku, a rodzaj i wysokość oferowanej zniżki pozostaje w Państwa gestii. Zniżka nie może być jednak niższa niż 5 % wartości oferowanej przez Państwa usługi. Przystępując do akcji Partner nie ponosi dodatkowych kosztów. Projekt i wydruk kuponów, plakatów i promocja akcji leży po stronie gminy Czerwonak.

 

Dlaczego warto zostać Partnerem akcji?

 

  • bezpłatna promocja wśród mieszkańców gminy,
  • możliwość pozyskania nowych klientów,
  • promocja przedsiębiorstwa na gminnej stronie: www.czerwonak.pl, gminnym portalu społecznościowym Facebookoraz w gminnym biuletynie „I wiesz więcej” dystrybuowanym w ilości 10 000 sztuk do gospodarstw domowych na terenie gminy Czerwonak,
  • indywidualna promocja na specjalnie zaprojektowanych kuponach zniżkowych.

 

Od Partnerów oczekujemy:

 

- ufundowania jednorazowej zniżki dla okaziciela kuponu na oferowane przez Partnera usługi,

- akceptacji kuponów zniżkowych w okresie obowiązywania umowy tj. do 31 grudnia 2021 r.,

- umieszczenie informacji na stronie internetowej Partnera i/lub na portalu społecznościowym Facebook (jeśli posiada) o uczestnictwie w akcji.

 

Z każdym Partnerem akcji zostanie podpisane porozumienie.

 

 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa wątpliwości: Marta Dahms, Wydział Dialogu Społecznego, Urząd Gminy Czerwonak, tel. 61 65 44 252, marta.dahms@czerwonak.pl. W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt w terminie do 31 lipca 2020 r.

 

 

  

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.