Logowanie:
Logowanie:

Termin rozliczenia dotacji udzielonej na zakup zbiornika na gromadzenie wód deszczowych i opadowych

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska uprzejmie przypomina, że 30 listopada br. upływa termin rozliczenia się z udzielonej dotacji na zakup zbiornika na gromadzenie wód deszczowych i opadowych (zgodnie z paragrafem 4 ustęp 1 Regulaminu, stanowiącego załącznik do Uchwały nr 228/XXIII/2020 Rady Gminy Czerwonak w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej z budżetu gminy na zadania służące ochronie zasobów wodnych, polegające na gromadzeniu wód opadowych i roztopowych w miejscu ich powstania – Program Pilotażowy dla Gminy Czerwonak na rok 2020). W przypadku pytan i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z pracownikiem Wydziału: Aliną Ptak, tel. 61/65 44 224.

 

W związku z koniecznością składania rozliczeń do 30 listopada i rozpatrywaniem ich - Wdział Gospodarki Komunalnej i Ochrony środowiska z dniem 18 listopada 2020 r. nie przyjmuje już nowych wniosków na dotację.

 

 

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.