Logowanie:
Logowanie:

Konsultacje społeczne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Kliny"

Wójt Gminy Czerwonak oraz Wydział Gospodarki Przestrzennej Urzędu Gminy Czerwonak zapraszają na spotkanie konsultacyjne, realizowane w ramach projektu "Przestrzeń dla Partycypacji", podczas którego przedstawione zostaną uwarunkowania i wstępna koncepcja zagospodarowania obszaru objętego opracowaniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Kliny”. 

 

Spotkanie odbędzie się dnia 27 października 2017 r., o godzinie 17:00, w Szkole Podstawowej w Kicinie, przy ul. Gwarnej 1.

Zapewniamy aktywny proces konsultacji z udziałem projektantów planu i animatorów, podczas których każdy będzie mógł wnieść swoje uwagi i propozycje.

 

Informujemy, że od dnia 2 listopada 2017 r. do dnia 17 listopada 2017 r. będzie działać ankieta
on-line, w której będziemy pytać Państwa o ważne aspekty związane z zagospodarowaniem miejscowości Kliny. Link do ankiety zostanie umieszczony na stronie internetowej www.czerwonak.pl, w zakładce Konsultacje / Konsultacje społeczne.

 

Ponadto wszystkie uwagi do proponowanej koncepcji zagospodarowania można składać do dnia 17 listopada 2017 r. za pomocą poczty elektronicznej na adres: kliny@czerwonak.pl lub w formie pisemnej na adres Urzędu Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, 62-004 Czerwonak.

 

Prosimy śledzić stronę internetową www.czerwonak.pl, gdzie sukcesywnie będą zamieszczane szczegółowe informacje o kolejnych działaniach konsultacyjnych. Dodatkowo na tablicach ogłoszeń Urzędu Gminy oraz sołectwa Kliny będą pojawiać się informacje o datach, godzinach i miejscach spotkań konsultacyjnych.

 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego włączenia się w proces konsultacji społecznych.

 

Tekst: UG Czerwonak

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.