Logowanie:
Logowanie:

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - "Czerwonak - Rejon ulicy Polnej" - konsultacje

Informujemy, że w Wydziale Gospodarki Przestrzennej Urzędu Gminy w Czerwonaku w lipcu i sierpniu (do 19 sierpnia) można zapoznać się z wstępną propozycją planu zagospodarowania przestrzennego dla działki nr 82/18 w Koziegłowach, położonej u zbiegu ulic Jana Pawła II i Topolowej (w sąsiedztwie budowanego skateparku).

 

Nieruchomość położona na granicy miejscowości Czerwonak i Koziegłowy stanowiła przedmiot postępowania zmierzającego do wydania decyzji o warunkach zabudowy dla realizacji w tym miejscu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Wydana jednak decyzja została oprotestowana przez sąsiadów planowanej inwestycji. W związku z powyższym, w przygotowywanym dla tego terenu równocześnie miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Urząd Gminy proponuje lokalizację zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, ale w formie czterech budynków wolnostojących typu „wille miejskie”, o maksymalnej wysokości do 12 m. Proponowane zagospodarowanie tworzyłoby strefę łagodnego przejścia od intensywnej zabudowy wielorodzinnej osiedla Leśnego w Koziegłowach, do mniej intensywnej zabudowy jednorodzinnej jaka już istnieje w rejonie ulic św. Wojciecha i Lecha w Czerwonaku.

 

Projekt planu został udostępniony na stronie internetowej //bip.czerwonak.pl/6392/dokument/9141. Można się z nim zapoznać do dnia 19 sierpnia br. Do tego czasu czekamy również na Państwa opinie, które należy kierować  na adres urzędu gminy (ul. Źródlana 39, 62-004 Czerwonak) lub w formie korespondencji elektronicznej na adres:  kancelaria@czerwonak.pl. Swoją opinię mogą wyrazić wszyscy zainteresowani, nie tylko strony biorące udział w postępowaniu o wydanie warunków zabudowy.

 

Przedmiotowe konsultacje są częścią procesu opracowania projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, razem z Państwem chcemy wypracować najlepsze rozwiązania, które pozwolą pogodzić interesy wszystkich stron.

 

 

 

 CZRW_mpzp_Polna_A__zal1_rysunek_20190722_format_A3.pdf

 CZRW_mpzp_Polna_A__uzasadnienie_20190722.pdf

 CZRW_mpzp_Polna_A__uchwala_20190722.pdf

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć


Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.