Logowanie:
Logowanie:

Bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku raka jelita grubego i prostaty

Informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych przez mieszkańców gminy Czerwonak (badanie na krew utajoną w kale dla kobiet i mężczyzn od 68 r.ż. oraz badanie krwi na oznaczenie poziomu PSA dla mężczyzn od 50 r.ż.).

 

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-edukacyjne dot. profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów złośliwych dolnego przewodu pokarmowego (rak jelita grubego) oraz chorób układu moczowo-płciowego mężczyzn (prostata), które odbędzie się w poniedziałek 26 sierpnia 2019 r. o godz. 14:00 w Hali Sportowej (sala sesyjna) przy ul. Leśnej 6 w Czerwonaku.

Podczas spotkania zainteresowanym uczestnikom rozdane zostaną specjalne probówki do przygotowania materiału do badań na obecność krwi utajonej w kale.

 

Odbieranie probówek z kałem oraz pobranie krwi na oznaczenie poziomu PSA (prostata) odbędzie
się w piątek 13 września 2019 r. w Centrum Medycznym „PRO FAMILIA” w Koziegłowach,
os. Leśne 7f w godzinach od 9:00 do 13:00.
Krew można pobierać po zjedzonym posiłku.

 

Zapisy na badania przyjmuje ZLR „PRO FAMILIA” w Czerwonaku, tel. (61) 8-120-400.

 

Na badania należy zgłosić się z dowodem osobistym. Wyniki badań zostaną przesłane na adres domowy oraz do wskazanego lekarza rodzinnego.

 

Realizatorem badań jest Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu na podstawie porozumień zawartych z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

 

Gorąco zachęcamy do skorzystania z badań.

 

ulotka__2019.pdf

 

 

 

 

 

GOPS Czerwonak

61 812-12-79

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.