10 urodziny Salonu FOTONATURA! Od 2013 roku w Salonie Fotografii Przyrodniczej u podnóża Dziewiczej Góry zorganizowano 35 przyrodniczych wystaw.
FOTONATURA wciąż zachwyca odwiedzających prezentując kadry z życia lasu, wspomnienia z dalekich podróży, malarstwo inspirowane naturą i inne dzieła sztuki.
Już od 10 lat stanowi przestrzeń zarówno dla profesjonalistów jak i tych, którzy są dopiero na początku fotograficznej drogi. W ten sposób inspiruje odwiedzających, by ruszyć na łono natury i uwiecznić w kadrze jej piękno.
13 marca o godz. 18:00 Nadleśnictwo Łopuchówko i Fundacja Ludzki Świat - Mundo Humano zapraszają do Ośrodka Dziewicza Góra, by wspólnie uczcić to wyjątkowe święto i podsumować 10 lat działania Salonu.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Mariusza Szrajbrowskiego, który często uwiecznia życie dzikich zwierząt „tuż za domem…”. Taki właśnie tytuł nosi wystawa fotografii wykonanych w Puszczy Zielonce, którą będzie można podziwiać w Ośrodku Dziewicza Góra do końca maja.
Spotkanie uświetni prelekcja profesora Dariusza Gwiazdowicza dotycząca kulturotwórczej roli lasu.
Wydarzenie będzie także sentymentalną podróżą i okazją do spotkania artystów, których prace prezentowano dotychczas w Salonie FOTONATURA.
Serdecznie zapraszamy!
 
szczegóły wydarzenia dostępne pod adresem: http://www.facebook.com/events/870973173977257 oraz tutaj