Od 10 do 14 czerwca zapraszamy na cykl wydarzeń związanych z zakończeniem sezonu w GOK Sokół.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach i na wszystkie, oprócz wernisażu, obowiązują bezpłatne wejściówki, które będą do odebrania w biurach GOK Sokół w Czerwonaku i Koziegłowach od 27 maja.

 

W piątek 14 czerwca zapraszamy o godzinie 18:00 na koncert zespołu wokalnego Kalejdoskop oraz recital Kingi Kwiatkowskiej i Weroniki Kubiak z zespołu Supermenki działających pod opieką Sylwiany Shobiye.

Zespół wokalny Kalejdoskop zaprezentuje nam koncert kolorowy i różnorodny jak wokaliści, którzy na nim wystąpią. Zespół Kalejdoskop to absolutnie wyjątkowy tygiel temperamentów, życiowych doświadczeń i artystycznych wizji, który ma jeden wspólny mianownik: miłość do muzyki. Podczas tego wydarzenia każdy z wykonawców zaprosi publiczność do swojego muzycznego świata, a wspólne utwory połączą tę niesamowitą mieszankę w barwną, pełną dobrej energii całość.

Kinga Kwiatkowska i Weronika Kubiak to wokalistki na co dzień będące częścią zespołu Supermenki. Zaprezentują się w nowej, bardziej osobistej odsłonie. Kinga i Weronika zapraszają na klimatyczny wieczór przy dźwiękach pianina, podczas którego będzie można usłyszeć nowe aranżacje ukochanych przez nie utworów. To koncert pełen pięknych muzycznych historii, które poruszą, rozbawią i na długo pozostaną w pamięci.