Jeśli marzysz o pływaniu na motorówce lub na skuterze wodnym ten kurs skierowany jest właśnie do Ciebie. Na naszym kursie dowiesz się jak robić to bezpiecznie i czerpać z tego wiele radości.

Patent Sternika Motorowodnego jest niezbędny do prowadzenia łodzi motorowych bez ograniczenia mocy silnika po wodach śródlądowych oraz morskich na łodziach o długości do 12 m w odległości 2 Mm od brzegu lub po morskich wodach osłoniętych. Po morzu w porze dziennej. Jest on przydatny nie tylko dla miłośników motorówek, ale także nurków, ratowników, wędkarzy, żeglarzy.

Certyfikat Inland Power Yacht Skipper potwierdza umiejętność samodzielnego kierowania łodzią motorową w żegludze rekreacyjnej po wodach śródlądowych i do 2 Mm od brzegu. Daje możliwość holowania narciarza wodnego i pływających sprzętów rekreacyjnych. Szkolenie obejmuje także prowadzenie skuterów wodnych bez ograniczenia mocy.

Teoria i praktyka odbywa się na łodzi motorowej mogącej płynąć w ślizgu.

Chciałbyś pływać na motorówce lub na skuterze wodnym, ten kurs skierowany jest właśnie do Ciebie. Na kursie dowiesz się jak robić to bezpiecznie, a czerpać z tego wiele przyjemności.
Licencja na holowanie obiektów pływających pozwala na holowanie narciarza wodnego, oraz osób jeżdżących na: desce wakeboardowej, kneeboardowej oraz innych nawodnych obiektów pływających typu: banan, koło itp. Licencję do holowania narciarza wodnego lub innych obiektów pływających służących do uprawiania sportu lub rekreacji, z wyłączeniem jachtów żaglowych i jachtów motorowych.

Na kursie operatora radia SRC/VHF zdobędziesz wiedzę od kompetentnych i doświadczonych instruktorów – o sposobach komunikowania się w niebezpieczeństwie, wykorzystywania urządzeń na jachcie, odbierania prognozy pogody i ostrzeżeń nawigacyjnych. Nauczysz się, jak należy komunikować się z bosmanatami czy kapitanatami portów, strażą graniczną, innymi jednostkami…

Na naszych kursach oferujemy:
profesjonalne szkolenie w dobrej cenie
patenty PL i GLOBAL ISSA
dodatkowe szkolenie SRC
dodatkowe szkolenie holowanie narciarza
egzaminy w drugim dniu kursu

Więcej informacji pod nr tel: 665150882