Spotkanie z poetką
Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku, filia w Owińskach, serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z lokalną poetką, Alicją Krawiec, z okazji Światowego Dnia Poezji.
Przyjdź i doświadcz magii słów podczas spotkania z Alicją Krawiec, które odbędzie się 18 marca 2024 roku o godzinie 10:00 w naszej bibliotece w Owińskach, ul. Poprzeczna 12 a. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.
Alicja Krawiec, jest ekonomistką, absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, i laureatką nagrody Animator Kultury w Gminie Czerwonak. Jej wiersze znalazły się w kilku antologiach poezji, a autorka wydała także kilka tomików, takich jak "Zasłuchana w ciszę", "Oczyma wyobraźni", "Brzegiem myśli" i „Wszystko, co kocham”.
Podczas tego wyjątkowego spotkania, Alicja Krawiec przedstawi swój najnowszy zbiór poezji, zatytułowany „Za ogrodu bramą”. Jej poezja emanuje siłą, płynącą z prostoty, niosąc ze sobą ciepło i głębokie emocje. Autorka porusza tematy miłości, przyrody i przemijania, zapraszając Cię do odkrywania tajemniczych zakątków ludzkiego doświadczenia.
Przyjdź, dołącz do nas i pozwól, by słowa Alicji Krawiec poruszyły Twoją duszę.

Agnieszka Jopp, GBP Czerwonak