Centrum Rozwoju ABSOLEM

Adres: os. Leśne 7c/196, 62-028 Koziegłowy

Telefon: +48 607067183

WWW: //www.absolem.pl/

NIP: 7842321978

REGON: 0

Godziny otwarcia:

Pon-Pt:

Sob:

N:

 

Stworzyłyśmy Centrum Rozwoju i Edukacji Absolem, aby dać sobie i Państwu miejsce, w którym będziemy mogli wspólnie rozmawiać, spotykać się, uczyć, bawić i rozwijać. Dlatego też oferowane Państwu aktywności mają szeroki zakres tematyczny i przeznaczone są dla każdego.

Szczególną wagę przykładamy do zajęć ogólnorozwojowych, edukacyjnych i relaksacyjnych. Stawiamy sobie za cel otwieranie umysłów, kształtowanie postaw twórczych i poszerzanie horyzontów.

Nasze propozycje obejmują opiekę nad dziećmi, warsztaty dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, pomoc psychologiczną, porady dietetyka i wiele innych. Pragniemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem zawodowym, rodzinnym i życiowym.

Staramy się sprostać Państwa potrzebom, sugestiom i wyzwaniom czasu, chcemy być dla Państwa inspiracją do weselszego, przyjemniejszego i ciepłego patrzenia na świat.

Zapraszamy na: warsztaty dla dzieci, porady psychologa, pedagoga i dietetyka, dogoterapię i zajęcia fizjoterapeutyczne - "gimnastyka na wesoło" !