- Melonet - Agencja SEM

Adres: Mogileńska 10d/3, 61-052 Poznań

Telefon: +48 532569949

E-mail: kontakt@melonet.pl

WWW: www.melonet.pl

NIP: 7822592556

REGON: 362707733

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 9 - 17

Sob:

N:

 

Potrzebujesz przewodnika dla swojej firmy w cyfrowym świecie?

Agencja Melonet oferuje pozycjonowanie stron i reklamę AdWords - obie te usługi skupiają się przede wszystkim na sprzedaży.

Co to jest pozycjonowanie?

To odpowiednia optymalizacja strony i jej odpowiednia promocja, dzięki czemu Twoja witryna może wyświetlać się na zapytania użytkowników dotyczące Twojej oferty. Reklama AdWords działa podobnie - działa tylko wtedy, gdy ktoś właśnie szuka Twojej oferty i jest nią zainteresowany.

Nasza agencja skupia swoje główne wysiłki wokół pozycjonowania i reklam AdWords, jednak w naszej ofercie znajdziesz również:

  • prowadzenie social media - Facebook, Twitter i wiele innych sieci społecznościowych to wspaniałe miejsce, aby za darmo pokazać się innym w Internecie.

  • blogi firmowe - stań się ekspertem w branży, niech głodni wiedzy klienci trafiają właśnie do Ciebie i korzystają z Twoich usług. Wyprzedź konkurencje - bądź bliżej swoich klientów i zyskuj na sprzedaży

  • analityka internetowa - sprawdź kim są użytkownicy, którzy trafiają na Twoją stronę i sprawdź jak ich zainteresować ofertą.

Nasze działania skupiają się jedynie na reklamie internetowej, zatem masz pewność, że jesteśmy wyspecjalizowani w danej dziedzinie.

 

Szukasz partnera do współpracy w Internecie? Melonet - Pozycjonowanie i promocja stron www dla Twojej firmy i jej sukcesów rynkowych. Zacznij pozyskiwać klientów z Internetu już teraz - coraz większa liczba Polaków robi zakupy przez Internet - dotyczy to również podejmowanych decyzji zakupowych!