Logowanie:
Logowanie:

Pokoje gościnne W Starym Sadzie

Pokoje gościnne W Starym Sadzie
ul. Lipowa 50
Bolechówko
62-005 Owińska
tel. 604 460 449
info@wstarymsadzie.com.pl
 
W Starym Sadzie" to miejsce, które jest usytuowane w zaciszu Puszczy Zielonka. Otoczenie domu, bliskość natury stwarza jedyny niepowtarzalny klimat, szczególnie sprzyjający wypoczynkowi.
 
Do dyspozycji Gości przeznaczone są 2 komfortowe apartamenty złożone z dwóch pokoi z łazienką i 2 pokoje 2-3 osobowe, każdy z osobną łazienką, wszystkie urządzone w rustykalnym stylu, funkcjonalne i przytulne. Wszystkie pokoje wyposażone są w płaski telewizor LCD, bezprzewodowy internet WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Apartamenty to idealne miejsce dla całej rodziny.
 
Na posesji znajduje się bezpłatny parking dla Gości.
Goście mogą korzystać również z w pełni wyposażonej kuchni i pięknego kamiennego grilla oraz stylowej, drewnianej altany. Przygotowane jest też miejsce na ognisko. Dla dzieci mini plac zabaw z piaskownicą i huśtawką. Istnieje też możliwość wypożyczenia rowerów.
Udany wypoczynek wiąże się bezpośrednio z dobrą kuchnią dlatego też na życzenie Gości serwowane są domowe posiłki przygotowywane na bazie produktów od okolicznych producentów i hodowców i produktów własnych (sezonowo). 
Istnieje możliwość zorganizowania małych przyjęć, uroczystości rodzinnych i firmowych imprez okolicznościowych.
następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.