Logowanie:
Logowanie:
< Luty 2020 >
PnWtŚrCzPtSoNd
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Kategoria
Wydarzenia na miesiąc: Luty 2020
 • sobota, 01.02.2020
  KINGA KWIATKOWSKA "ŚPIEWAM I GRAM" - jubileuszowy koncert

  15 lat kończy 1 lutego 2020 pracownia muzyczna GOK Sokół prowadzona przez Remigiusza Wojciechowskiego i właśnie tego dnia o godz. 19:00 z jubileuszowym koncertem wystąpi w CKiR w Koziegłowach pochodząca z Promnic Kinga Kwiatkowska - jedyna uczestniczka inaugurujących działalność pracowni warsztatów w Klubie Kogucik w Potaszach, która od 15 lat nieprzerwanie jest podopieczną pracowni. W czasie swej artystycznej drogi doskonaliła umiejętności wokalne na warsztatach, brała udział w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, koncertując dała się poznać jako solistka i członkini zespołu Supermenki. Jest laureatką festiwali i konkursów wokalnych m.in. w Szczecinie, Poznaniu, Bielsku Podlaskim, Hajnówce, Lwówku, Gnieźnie i Wyrzysku, uczestniczką warsztatów wokalnych w Chodzieży, stypendystką Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego a także absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, współpracowała także z Ruchem Muzycznym Pro Sinfonika. Na co dzień jest pedagogiem i animatorem czasu wolnego. Na koncert zatytułowany "Śpiewam i gram" składają się piosenki szczególnie ważne w dorobku artystki, te z którymi wiążą się zdobyte przez nią nagrody i wyróżnienia oraz te których wykonaniu towarzyszyły wyjątkowe przeżycia i emocje. Pochodzą one najczęściej z repertuaru najwybitniejszych postaci polskiej sceny muzycznej, czasem są nieoczywiste, czasem bardzo popularne, ale zawsze osobiste i ukazujące jej artystyczną ewolucję. Na scenie będą jej towarzyszyć znani poznańscy instrumentaliści, pojawią się na niej także zaproszeni goście.

   

  Serdecznie zapraszamy !

   

  Wejściówki w cenie 5,00 zł są dostępne w CKiR w Koziegłowach i GOK Sokół w Czerwonaku od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

   

  Koncert odbywa się w ramach obchodów 30-lecia GOK Sokół i jest wydarzeniem inaugurującym ten rok.

 • niedziela, 09.02.2020
  Zimowym tropem - sąsiedzka integracja w Koziegłowach

 • piątek, 14.02.2020 - sobota, 15.02.2020
  III FURIE, SPEKTAKL SKANSENU TEATRALNEGO W RAMACH 30-LECIA GOK SOKÓŁ

  14 i 15 lutego o godzinie 19:00 zapraszamy do CKiR w Koziegłowach na drugie wydarzenie w ramach obchodów 30-lecia GOK Sokół. Będzie to wyjątkowy spektakl Skansenu Teatralnego III Furie, którego premiera odbyła się 4 czerwca 2019 r. Spektakl powstał na podstawie opracowania literackiego Magdy Fertacz oraz Małgorzaty Sikorskiej-Miszczuk na podstawie „Dzidzi” Sylwii Chutnik oraz na motywach „Egzekutora” Stefana Dąmbskiego.

   

  Spektakl podejmuje dialog z megalomanią, martyrologią, kultem bohaterów, próbuje uporać się z dziedzictwem historii oraz z mechanizmami manipulacji historią i współczesnością. Spektakl mimo swej delikatnej i prostej poetyki, zbudowanej dzięki muzyce skomponowanej przez Jakuba Woźniaka oraz prostej inscenizacji, porusza momentami brutalną prawdę, podawaną często mocnym, soczystym językiem.

   

  Występują: Ewa Jachczyk, Iza Jarczyk, Dorota Garczarek, Natalia Gilicka, Małgorzata Kościelniak, Ada Kozak, Dorota Marciniak, Małgorzata Wasilewska. Inscenizacja i reżyseria: Anna Rozmianiec, muzyka: Jakub Woźniak

   

  Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych. Bilety w cenie 5,00 zł można kupować w CKiR w Koziegłowach oraz w GOK Sokół w Czerwonaku.

 • poniedziałek, 17.02.2020
  Uroczystość upamiętniajaca Powstańców Wielkopolskich z terenu gminy Czerwonak

 • niedziela, 23.02.2020
  RECITAL "JUŻ NIE ZAPOMNISZ MNIE”- TOMASZ STOCKINGER

   

  Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na recital Tomasza Stockingera, które odbędzie się 23 lutego o godzinie 17:00.

   

  Recital "Już nie zapomnisz mnie", to piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie. Wieczór spędzimy w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.

  Tytuł programu pochodzi od piosenki „Już nie zapomnisz mnie”, która stanowiła główny motyw muzyczny polskiej komedii „Zapomniana melodia” z 1938 roku. Koncert poświęcony jest twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot.

   

  A jako że wykonawcą jest aktor, oddaje także przez swój występ hołd gwiazdom kina przedwojennego i przypomina Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych. Można powiedzieć, że recital jest wiązanką piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty Stefana Gąsieńca, jak za dawnych, dobrych lat.

   

  Bilety w cenie 40,00 zł (przedsprzedaż) oraz 50,00 przed koncertem dostępne są w GOK Sokół, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na www.bilety24.pl.

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.