Logowanie:
Logowanie:

"Dzień Prymusa"

17 czerwca 2019 r. w sali sesyjnej, przy ul. Leśnej 6 w Czerwonaku odbyła się IV edycja „Dnia Prymusa”, święta, które jest zwieńczeniem uczniowskiej pracy oraz trudu rodziców i nauczycieli.

 

Na zaproszenie wójta gminy Czerwonak Marcina Wojtkowiaka - pomysłodawcy i gospodarza uroczystości oraz Przewodniczącego Rady Gminy Czerwonak Wojciecha Skrzekuta przybyli wyróżnieni uczniowie wraz z rodzicami, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz pani Hanna Kościelska - przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Polityki Społecznej.

 

Wójt podziękował 17 utalentowanym, ambitnym i pracowitym uczniom szkół podstawowych za codzienny trud wkładany w osiągane sukcesy pozaszkolne, ogromne uzdolnienia, talent i pasję, oraz rodzicom za trud wkładany w proces wychowania, nieocenioną pomoc i wparcie, jakim otaczają swoje dziecko. Gratulacje skierował również do dyrektorów i nauczycieli, dziękując im za ogromne zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy oraz rozwijanie talentów na różnych płaszczyznach. Wszyscy uczniowie otrzymali z rąk Wójta dyplomy gratulacyjne oraz upominki, w tym karnety na pływalnię w CRKF „AKWEN” w Koziegłowach. Dla rodziców zostały przygotowane i wręczone podziękowania.

 

Część artystyczną – pokaz taneczny przygotowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Augusta Cieszkowskiego w Kicinie.

Po części głównej uroczystości była okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć oraz na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

 

 

Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych

« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.