Logowanie:
Logowanie:

Do zadań sołectw należy zapewnienie udziału mieszkańców w zaspokajaniu ich zbiorowych potrzeb.

 

Zadania sołectw obejmują w szczególności:

  1. organizowanie samopomocy mieszkańców i wspólnych prac na rzecz miejsca zamieszkania,
  2. zapewnienie udziału mieszkańców w rozpatrywaniu spraw socjalno-bytowych, kulturalnych, opieki zdrowotnej, sportu i wypoczynku i innych związanych z miejscem

 

Organizację i zakres działania sołectw, w tym ich zadania, tryb wyboru organów sołectw i ich odwoływania, uprawnienia względem składników mienia gminnego przekazanych im do zarządzania, zasady gospodarki finansowej oraz zasady sprawowania nadzoru nad działalnością ich organów określają statuty poszczególnych sołectw.

 

Sołectwo/Osiedle

Sołtys/Przewodniczący

Zarządu Osiedla

Adres e-mail

Telefon

Miejscowości wchodzące w skład Sołectwa

Informacje dodatkowe

Bolechowo

Marek Smykowski

marek.smykowski@soltys.czerwonak.pl

606 142 404

Bolechowo, Trzaskowo, Szlachęcin

STATUT

Bolechowo-Osiedle

Beata Gryska

beata.gryska@radny.czerwonak.pl

669 977 740

Bolechowo-Osiedle

STATUT

Bolechówko

Jerzy Wolniewicz

jerzy.wolniewicz@soltys.czerwonak.pl

507 016 039

Bolechówko, Potasze

STATUT

Czerwonak I

Violetta Gancarz

violetta.gancarz@soltys.czerwonak.pl

506 079 217

Czerwonak

STATUT

Czerwonak II

Tadeusz Wojciechowski

tadeusz.wojciechowski@soltys.czerwonak.pl

601 777 284

Czerwonak

STATUT

Kicin

Helena Stachowiak

helena.stachowiak@radny.czerwonak.pl

61 812 14 22

Kicin

STATUT

Kliny

Barbara Sokalska-Mocny

barbara.mocny@soltys.czerwonak.pl

505 048 358

Kliny, Mielno, Dębogóra

STATUT

Koziegłowy

Agnieszka Wierzbicka

agnieszka.wierzbicka@soltys.czerwonak.pl

690 037 192

Koziegłowy (z wyjątkiem os. Karolin i os. Leśnego)

STATUT

Miękowo

Jolanta Poznańska

jolanta.poznanska@radny.czerwonak.pl

660 704 166

Miękowo, Annowo

STATUT

Owińska

Jan Ratajczak

jan.ratajczak@soltys.czerwonak.pl

697 630 098

Owińska

STATUT

Promnice

Edyta Godawa

edyta.godawa@radny.czerwonak.pl

697 109 791

Promnice

STATUT

http://solectwopromnice.pl/

Osiedle Przylesie w Czerwonaku

Wojciech Skrzekut

wojciech.skrzekut@radny.czerwonak.pl

661 809 006

os. Przylesie, ul. Gdyńska 122, 124 i 126, ul. Słoneczna w Czerwonaku

STATUT

Osiedle Karolin w Koziegłowach

Bogumiła Tycner

bogumila.tycner@soltys.czerwonak.pl

608 192 190

os. Karolin w Koziegłowach

STATUT

Osiedle Leśne w Koziegłowach

Agnieszka Dudziak

agnieszka.dudziak@radny.czerwonak.pl

535 111 004

os. Leśne i ul. Piłsudskiego w Koziegłowach

STATUT

 

 

 

 

 

  

  

  

  

  

 

 

  

  

  

  

  

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                           

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

                                            

 

 

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.