Logowanie:
Logowanie:

Ferie w naszej gminie

PROPOZYCJE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY SOKÓŁ:

 

Feeriujemy z GOK Sokół!

Zapraszamy na zwariowane ferie (a może nawet feerie) z GOK „Sokół”! Uczestnicy warsztatów będą badać figury i kształty. Użyją swojej wyobraźni oraz kreatywności (każdy ją posiada, a z osób, które twierdzą, że mają kreatywności zbyt mało, wydobędziemy ją na wierzch, by lśniła i zachwycała) do stworzenia dzieł plastycznych i rękodzielniczych. Warsztaty poprowadzą Joanna Synowiec oraz Natalia Gilicka przy pomocy swoich wiernych elfów.

Całość zostanie doprawiona szczyptą (czy też całą kopą) humoru i świetnej zabawy ruchowo-muzyczno-teatralnej oferowanej przez specjalistę od animacji – Kubę Woźniaka (Teatr Fuzja). Natomiast osoby obdarzone kulinarnym drygiem (bądź pragnące go nabyć), będą mogły wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Beatę Bukowiecką, w czasie których upichcą i posmakują własnych wyrobów. Nie zabraknie również atrakcji dla młodych badaczy, którzy pod okiem Tomasza Głuszkiewicza (Pracownia Wiatrak) zaczną poszukiwać, sprawdzać i eksperymentować.

 

Pierwszy tydzień ferii (14.01-18.01) odbędzie się w dwóch miejscach:

  • w Klubie Iskra w Promnicach (10:00-13:30), gdzie przewidujemy zajęcia plastyczno-kreatywne oraz warsztaty pełne wariacji (animacji) teatralno-muzyczno-sportowych. Koszt całości to 80zł
  • w Klubie Kogucik w Potaszach (14:30-18:00), gdzie prócz warsztatów plastyczno-kreatywnych odbędą się eksperymenty kulinarne. Koszt całości to 100zł.

 

W drugim tygodniu ferii (21.01-25.01) zapraszamy do:

  • GOK Sokół w Czerwonaku (10:00-13:30), gdzie przewidujemy zajęcia plastyczno-kreatywne oraz warsztaty pełne wariacji (animacji) teatralno-muzyczno-sportowych. Koszt całości to 80zł
  • do Klubu Jutrzenka w Kicinie (14:30-18:00), gdzie prócz warsztatów plastyczno-kreatywnych odbędą się warsztaty młodego badacza. Koszt całości to 100zł

Zapisy (bez możliwości zapisu dziecka na pojedyncze zajęcia) tylko mailowo na adres sekretariat@gok-sokol.pl lub  w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku.

Liczba miejsc ograniczona!

[Natalia Gilicka, GOK Sokół]

 

 

Ferie z robotami
Go4Robot oraz Gminny Ośrodek Kultury Sokół zapraszają do Zimowej Akademii Robotyki! Z nami odkryjesz niesamowity świat LEGO robotów. Wiele atrakcji m. in. Eksperymenty, programowanie, zimowe szaleństwa w wykonaniu robotów, pokazy ROBOTÓW LEGO.

Warsztaty odbędą się w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach w terminie  od 14 do 18 stycznia.

Warsztaty będą podzielone na następujące grupy:

  • godzina 9:00 do 11:30 dzieci w wieku od 6 do 9 lat
  • godzina 12:00 do 15:00 dzieci w wieku 10 do 13 lat

 

Cena za 1 dzień to 60 zł dla grupy młodszej, 75 zł dla grupy starszej. Cena za 5 dni dla grupy młodszej to 230 zł, dla grupy starszej 280 zł.

Zapisy pod numerem telefonu 668 115 750

[Go4Robot]

 

 

Roztańczone ferie

Gminny Ośrodek Kultury " Sokół" oraz Jazz Dance Studio - Anna Beker serdecznie zapraszają do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na warsztaty taneczne w ferie zimowe 2019! Warsztaty odbędą się w terminie od 21 do 25 stycznia w godzinach 16:00 do 21:00. Planowane są zajęcia  dla dzieci, młodzieży i dorosłych z następujących technik: balet,  taniec współczesny, taniec jazzowy, hip hop.

Szczegółowy grafik niebawem.

zapisy: jazzdancestudio@o2.pl

 

 

Oferta już wkrótce zostanie uzupełniona o kolejne pozycje!

« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.