Logowanie:
Logowanie:

Ruszył Konkurs „Działania Godne Uwagi”!

Ruszyła IV edycja Konkursu „Działania Godne Uwagi” mającego na celu wyłonienie najciekawszych inicjatyw realizowanych przez wielkopolskie organizacje i grupy nieformalne na rzecz mieszkańców Wielkopolski.

 

Zachęcamy do pochwalenia się swoimi inicjatywami! Niech usłyszy o nich cała Wielkopolska!

 

Działania społeczne zgłoszone do Konkursu powalczą o tytuł  „Działania Godnego Uwagi”. Inicjatywy można zgłaszać w następujących kategoriach:

·    Społeczeństwo

·    Kultura

·    Sport

·    Edukacja, Rozwój, Przedsiębiorczość

·    Zdrowie i Ekologia.

 

Kapituła wyłoni po dwie najciekawsze inicjatywy z każdego z subregionów. Z kolei internauci w głosowaniu na Facebooku wybiorą najciekawsze ich zdaniem inicjatywy z miasta Poznania oraz Wielkopolski.

 

Zwycięskie inicjatywy otrzymają statuetką oraz zostaną opisane w specjalnie przygotowanej publikacji pn. „Działania Godne Uwagi” , która będzie dystrybuowana wśród jednostek samorządu terytorialnego oraz podmiotów ekonomii społecznej z Wielkopolski. Zwycięzcy otrzymają również możliwość promocji swoich działań w wybranych mediach.

 

Zgłoszenia do udziału w Konkursiemożna nadsyłać do 23 października na specjalnym formularzu zgłoszeniowym na adres konkurs@pisop.org.pl.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ekonomiaspoleczna.pisop.pl

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie!

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.