Logowanie:
Logowanie:

Summer Intensive Dance Academy oraz nowy sezon zajęć tanecznych

Summer Intensive Dance Academy

 

W dniach od 24 do 29 sierpnia Jazz Dance Studio Anna Beker oraz GOK Sokół zapraszają na cykl warsztatów w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. W programie różne techniki tańca na różnych poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Zajęcia otwarte - OPEN - dla każdego, bez ograniczeń wiekowych zajęcia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych tanecznie. Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Szczegóły podamy już wkrótce, gdyż nadal opracowujemy grafik dopasowany do obowiązującego nas reżimu sanitarnego tak, aby mieć pewność, że zajęcia będą bezpieczne.

 

Zapisy i informacje: jazzdancestudio@o2.pl

 

 

 

 

Nowy sezon zajęć tanecznych

 

 

 

Jazz Dance Studio - Anna Beker i Gminny Ośrodek Kultury Sokół serdecznie zapraszają do zapisów na nowy sezon 2020/21 !!!

 

Zapraszamy na zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie zajęcia w grupach otwartych oraz scenicznych (START 1, START2, FRESH, WINGS, FLY), które mają możliwość udziału w występach i spektaklach.

Osoby, które chcą kontynuować naukę również proszone są zapisać się poprzez formularz.

 

Wszystkie informacje zawarte są w formularzu: Https://forms.gle/Rn2zoDRvzkXw1cZz9

Wypełnienie formularza jest niezbędne w celu zapisania się na zajęcia.

 

Zapraszamy!

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.