Logowanie:
Logowanie:
< Luty 2019 >
PnWtŚrCzPtSoNd
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Kategoria
Wydarzenia na miesiąc: Luty 2019
 • piątek, 01.02.2019
  "Przeklęte" spektakl teatralny Skansenu Teatralnego

  Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza 1 lutego do CKiR w Koziegłowach na godzinę 19:00 naspektakl na podstawie powieści „Królowe przeklęte” Cristiny Morató. Spektakl prezentuje różne oblicza kobiet - władczynię, morderczynię, matkę, córkę, artystkę. Twórczynie spektaklu starają się pokazać królowe od bardziej ludzkiej strony – tej, o której czasem milczy oficjalna historia. „Nikogo nie skrzywdziłam prócz siebie. Ja, która miałam obsesję na punkcie wolności, nakładam kajdany na swoje życie – nigdy sama, nigdy wolna. Żyję w świecie, który musiałam podzielić na dwie części – publiczną i prywatną. Odgrywam komedię.”

  W spektaklu wystąpią: Dorota Garczarek, Ewa Jachczyk, Izabella Jarczyk, Joanna Knobel, Dorota Marciniak, Małgorzata Kościelniak, Ada Kozak, Katarzyna Prądzyńska, Małgorzata Wasilewska. Inscenizacja i reżyseria Anna Rozmianiec.
   

  Bilety w cenie 5 zł do nabycia w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku orazbiurze CKiR w Koziegłowach.

 • sobota, 02.02.2019
  Spektakl "Lulajka" dla najmłodszych

  Luli luli laj... już pieją kogutki... Opowiadane ruchem historie z pogranicza jawy i snu przeplatane są starodawnymi pieśniami do kołyski. Gwiazdkom na wyciągnięcie ręki towarzyszą dźwięki harmonii. Spektakl „Lulajka” zapoczątkował serię wydarzeń inspirowanych staropolskimi kołysankami. Warsztaty Kołysanki, mruczanki, lulajki” powstały dla rodziców i dzieci najmłodszych, by wspólnie śpiewać i muzykować. Nieco później artyści nagrali płytę z kołysankami w aranżacjach Jacka Hałasa – „Lulajki – Teatr Atofri i Jacek Hałas”. Płyta zainspirowała do zagrania koncertu lulajkowego, do którego dołącząne kilka wyliczanek skomponowanych przez Jacka Hałasa.

  Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, czas trwania: 30 min + zabawa.

  Na spektakl GOK Sokół zaprasza 2 lutego na godzinę 12:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

  Bilety w cenie 15,00 zł dziecko i 15,00 zł rodzic do nabycia w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku, w CKiR w Koziegłowach oraz na portalach bilety 24.pl i biletyna.pl.pl.

 • czwartek, 07.02.2019
  Kino za trzy zeta - debiuty polskie

  7 lutego o godzinie 19.00 GOK Sokółzaprasza na kolejną odsłonę filmów krótkometrażowych. Filmy, które będziemy prezentować to  spotkania z największymi talentami młodego polskiego kina. Obrazy te są nagradzane  na najważniejszych polskich i międzynarodowych festiwalach. Młodzi reżyserzy do swoich pierwszych debiutów filmowych zapraszają znanych i lubianych aktorów. Na każdym seansie będziemy prezentować dwa krótkie filmy, dwa różne światy i całą paleta emocji. Nie zabraknie okazji do wzruszeń, śmiechu i refleksji. Z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie!
   

  W programie:

  „Baraż” w reżyserii Tomasza Gąsowskiego. Mieszkający pod Warszawą 38-letni Zyga próbuje wyjaśniać Witkowi na czym polegają rządzące światem zasady. Sam nie zawsze się do nich stosuje, co nie uchodzi uwadze bystrego synka. Obsada: Jacek Borusiński, Oliwier Kozłowski, Martyna Żyźniewska-Budrewicz
   

  „Nazywam się Julita” w reżyserii Filipa Dzierżawskiego. Matka, nękana poczuciem winy, nie chce spotkać się z córką. Nie widziały się od dziesięciu lat. Julita pod pretekstem programu „Świadectwo” wchodzi do więzienia, żeby się z nią skonfrontować i rozliczyć przeszłość. Fabuła oparta jest na prawdziwej historii Julity Wołyniec, której matka odsiaduje dożywocie za zamordowanie swojego męża, syna i próbę zabicia córki. Obsada: Marta Ścisłowicz, Aleksandra Konieczna, Janusz Chabior, Przemysław Bluszcz, Ewa Konstancja Bułhak, Małgorzat Rudzka
   

  Wejściówki na seanse można kupować w cenie 3 złotych w CKiR w Koziegłowach oraz w GOK Sokół w Czerwonaku.

 • piątek, 08.02.2019
  Spektakl muzyczny "BODO...tanga"

  "Już taki jestem zimny drań", "Sex appeal to nasza broń kobieca", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", to tytuły piosenek, które znamy niemal wszyscy; to piękne i wpadające w ucho melodie... Melodie, które - oczym być może nie każdy już dziś pamięta - śpiewał przed laty Eugeniusz Bodo, a które dzisiaj potrafi zanucić każdy… W spektaklu muzycznym "BODO...tanga", Oksana Hamerska i Radosław Elis, aktorzy Teatru Muzycznego w Poznaniu, będą nas przekonywać, że nie wszyscy mężczyźni to dranie, że kobiecy sex appeal nie musi być bronią śmiertelną, a godzina dziewiąta nie musi być jedyną, kiedy ONA i ON mogą się spotkać...

  Na koncert zaprasza Gminny Ośrodek Kultury Sokół 8 lutego na godzinę 19:00 do centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
   

  Bilety w cenie 25,00 zł można kupować w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku, w CKiR w Koziegłowach oraz na portalach bilety 24.pl i biletyna.pl.

 • piątek, 08.02.2019
  V Maraton Tańca

  Szkoła Tańca Moniki Pyś oraz CRKF AKWEN zapraszają gorąco wszystkich miłośników tańca na V Maraton Tańca, który odbędzie się w piątek 8.02.2019 roku w godzinach 20.00 - 22.00 w hali sportowej AKWEN w Czerwonaku przy ul. Leśnej 6. Zachęcamy do udziału wszystkich, również tych, którzy nie czują się mistrzami parkietu.


  Magia tańca i fantastyczna muzyka gwarantują bajeczną atmosferę!
  Jeśli kochasz taniec i dobrą zabawę przyjdź koniecznie!
  Wymagany dobry humor, wygodne obuwie sportowe i zapas wody do picia.
  Udział w maratonie jest bezpłatny i nie wymaga zapisów.


  Jeśli masz pytania dzwoń lub pisz: tel. 508 441 798, monika@taniec-monika.plwww.taniec-monika.pl

 • sobota, 09.02.2019
  V Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 5/6

  Organizatorzy: "Dziewicza Góra Biega" oraz Nadleśnictwo Łopuchówko zapraszają na V edycję Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich czyli na zawody z wymagającą trasą, prowadzącą po pięknych leśnych terenach.


  Od godziny 9:00 biegi dziecięce i młodzieżowe, a od godziny 11:00 start na 5 i 10 km.

   

  Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/1995798447135416/

 • niedziela, 10.02.2019
  XXII Wielkopolski Rajd „ Dokarmiamy zwierzęta”

  Oddział Środowiskowy PTTK Poznań-Nowe Miasto im. Franciszka Jaśkowiaka zaprasza na XXII Wielkopolski Rajd „ Dokarmiamy zwierzęta”, którego meta ulokowana będzie na terenie Schroniska dla Zwierząt w Skałowie k. Kostrzyna.

   

  Szcegóły w załączniku: 

   Regul_XXII_Rajd_Dokarmiamy_zwierzeta_2019.doc

 • niedziela, 10.02.2019
  Akcja poboru krwi w Czerwonaku

  Klub Honorowych Dawców Krwi w Czerwonaku i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się:

   

  10 lutego – 9:00-14:00 w Czerwonaku na parking przy dworcu kolejowym w Czerwonaku.

 • poniedziałek, 11.02.2019
  Wystawa Fotopuszcza

  Zapraszamy na wernisaż wystawy Spacer FOTOPUSZCZA Zielonka, podczas którego zaprezentujemy zdjęcia uczestników warsztatów fotografii przyrodniczej i nagrodzimy autorów najlepszych prac. Pod czujnym okiem fotografa Tomasza Skorupki uczestnicy warsztatów ukazali piękno przyrody Puszczy Zielonki w czterech odsłonach: wiosennej, letniej, jesiennej i zimowej. Cieszymy się, że możemy zaprezentować efekty ich pracy szerszej publiczności!
   

  Otwarcie wystawy odbędzie się w poniedziałek 11 lutego o godz. 18:00 w Salonie FOTONATURA w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej "Dziewicza Góra" w Czerwonaku. Po zakończeniu wernisażu zapraszamy na ognisko!

 • piątek, 15.02.2019
  Pomysłodajnia: warsztaty tworzenia mandali

  Gminny Ośrodek Kultury Sokół  zaprasza w ramach Pomysłodajni  na warsztaty tworzenia mandali na poduszkowych poszewkach oraz torbach.
   

  Mandala, której kształt bazuje na okręgu, symbolizuje harmonię oraz spokój. Mnisi buddyjscy tworzą mandale z kolorowych ziaren piasku, a cały ów proces traktują jak medytację. My nie będziemy medytować, chociaż z pewnością malowanie mandali pomaga w skupieniu uwagi oraz koncentracji, a także wycisza i relaksuje. Słowem, zamiast do spa wystarczy wziąć udział w warsztatach. W czasie warsztatów, każdy z uczestników stworzy swój własny wzór mandali, który następnie przeniesie na eko-torbę lub poszewkę. Następnie czarny obrys pełen zawijasów, motywów roślinnych, kropek i kresek, uczestnicy wypełnią wybranymi przez siebie kolorami. Na końcu przeprasujemy prace żelazkiem i gotowe. Zarówno poszewki jak i torby będzie można prać w pralce.
   

  Miejsce: CKiR w Koziegłowach

  Termin: 15.02.2019 (piątek).

  Godzina: 17:30-22:00.

  Koszt:  40 zł/os. (w cenie wszystkie niezbędne materiały).

  Prowadzący: Natalia Gilicka

  Zapisy i szczegółypod numerem telefonu 511 134 716 lub mailowo na adres iza @gok-sokol.pl

 • sobota, 16.02.2019
  Drzwi otwarte dla przyszłych mam - Baby Clinic

 • niedziela, 17.02.2019
  Złote Płetwy Wójta

 • wtorek, 26.02.2019
  Rodzinne czytanie bajek

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.