Logowanie:
Logowanie:

Dyskusja publiczna przewidziana w ramach wyłożenia do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Trzaskowo – część północna”

W związku z utrzymującym się stanem zagrożenia epidemiologicznego i związanymi z nim ograniczeniami w przemieszczaniu się i gromadzeniu informujemy, że dyskusja publiczna przewidziana w ramach wyłożenia do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Trzaskowo – część północna”, zaplanowana na 4 sierpnia 2020 r. na godzinę 13:00, odbędzie się za pomocą środków porozumiewania się na odległość, z możliwością zabierania głosu, zadawania pytań i składania uwag przez jednoczesną transmisję obrazu i dźwięku oraz zadawanie pytań i składanie uwag w formie zapisu tekstowego.
 
 
Udział w dyskusji jest możliwy poprzez wejście na stronę: https://video.czerwonak.pl/UGCZuxRTByZMcAe3xofrsHFjnarKTX6TQwSuP
 
Ponadto ewentualne zapytania można również kierować na adres poczty elektronicznej katarzyna.milczarek@czerwonak.pl.
Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.