Logowanie:
Logowanie:

Informacja dla mieszkańców Sołectwa Koziegłowy

Szanowni Mieszkańcy Sołectwa Koziegłowy,

 

uprzejmie informujemy, że były Sołtys p. Zbigniew Szymanowicz nie będzie przyjmował wpłat II raty podatków. Wpłat można dokonywać na poczcie, przelewem bankowym bądź w Urzędzie Gminy Czerwonak (ul. Źródlana 39, Czerwonak) w opłatomacie.

 

Na zebraniach wyborczych, które odbyły się we wszystkich sołectwach i osiedlach, mieszkańcy wybrali trzech nowych sołtysów. W związku z tym w Urzędzie Gminy Czerwonak jest przygotowywany projekt uchwały dot. ustalenia inkasentów, który Rada Gminy Czerwonak będzie procedować na sesji 23 maja br. Dopiero po uprawomocnieniu się uchwały Sołtys p. Agnieszka Wierzbicka będzie mogła pobierać od Państwa podatki.

 

Mając powyższe na uwadze prosimy o dokonywanie wpłat II raty podatków na poczcie, przelewem bankowym bądź w Urzędzie Gminy Czerwonak w opłatomacie, w godzinach pracy Urzędu. Wpłat w opłatomacie można dokonywać zarówno kartą płatniczą jak i gotówką. Opłatomat wydaje resztę.

 

 

Biuro Rady i Sołectw

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.