Logowanie:
Logowanie:

Nabór na pracownika technicznego, celem realizacji projektu „Złota rączka dla seniora”

Nabór na pracownika technicznego, celem realizacji projektu  „Złota rączka dla seniora”

 

 

Rodzaje usług:

1.       Świadczenie drobnych, bezpłatnych usług naprawczych, technicznych w domu / na terenie posesji Seniora, obejmujących w szczególności:

- drobne naprawy niewymagające specjalistycznej wiedzy oraz specjalistycznych uprawnień, za wyjątkiem uprawnień elektrycznych – które są wymagane,

- drobne naprawy, które nie są świadczone w ramach innych umów np. ze wspólnotą mieszkaniową, administracją, itd.,

- drobne naprawy niewymagające natychmiastowej interwencji, czas realizacji usługi w domu / na posesji Seniora wynosi do 7 dni,

- inne naprawy, których czas nie przekracza 1 godziny.

 

2.       Możliwe są dwie i więcej wizyt pracownika technicznego, jeśli potrzebny będzie zakup materiałów do naprawy. Pierwsza wizyta to wstępne oględziny i, jeżeli to możliwie, naprawa usterki na miejscu. W przypadku konieczności dokonania zakupu - przez Seniora lub pracownika technicznego - niezbędnych do naprawy materiałów, wymagana jest druga wizyta pracownika technicznego i usunięcie usterki.

3.       W sytuacji braku możliwości naprawy, zastrzega się prawo do odmowy wykonania usługi.

4.       Przykładowe usługi świadczone w ramach projektu określa załącznik nr 1.

 

Materiały

1.       Pracownik techniczny wykona naprawy przy użyciu własnych narzędzi.

2.       Części / materiały do zamontowania / wymiany zapewni Senior.

3.       Seniorzy, niepotrafiący / niemogący ze względu na stan zdrowia/niepełnosprawność sami zakupić potrzebnych do wykonania napraw części / materiałów mogą skorzystać z pomocy pracownika technicznego przy ich zakupie. W takim przypadku Senior pokrywa koszt zakupionych części / materiałów.

 

 

 ogloszenie .docx

 

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się do Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska mailowo, telefonicznie lub listownie w terminie do dnia 22.08.2019 r.  
Szczegółów udziela: Agnieszka Jamrowska agnieszka.jamrowska@czerwonak.pl tel. 61 65 44 270

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.