Logowanie:
Logowanie:

Świadczenie „dobry start” - nabór wniosków

 

Sekcja Wsparcia Rodzin z Dziećmi i Osób Niepełnosprawnych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwonaku informuje, że wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia „dobry start” składane drogą elektroniczną są przyjmowane od dnia 1 lipca 2020 r. do dnia 30 listopada 2020 r., a wnioski składane drogą tradycyjną będą przyjmowane od dnia 1 sierpnia 2020 r. do dnia 30 listopada 2020 r.

 

Ponadto informujemy, że świadczenie „dobry start” przysługuje rodzicom, opiekunom faktycznym, opiekunom prawnym, rodzinom zastępczym, osobom prowadzącym rodzinne domy dziecka, dyrektorom placówek opiekuńczo-wychowawczych, dyrektorom regionalnych placówek opiekuńczo-terapeutycznych - raz w roku na dziecko oraz osobom uczącym się - raz w roku.

 

Świadczenie „dobry start” przysługuje w związku z rozpoczęciem roku szkolnego do ukończenia przez dziecko lub osobę uczącą się 20 roku życia bądź do ukończenia przez dziecko lub osobę uczącą się 24 roku życia - w przypadku dzieci lub osób uczących się legitymujących się orzeczeniem o niepełnosprawności.

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.