Logowanie:
Logowanie:

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

14 października br. odbyła się uroczystość związana z Dniem Edukacji Narodowej w CKiR w Koziegłowach. Wzięli w niej udział nauczyciele uczący w placówkach oświatowych naszej gminy oraz dyrektorzy szkół i przedszkoli. Na uroczystość zaproszeni zostali także radni oraz osoby związane ze środowiskiem oświatowym. Wójt Gminy Marcin Wojtkowiak przedstawił krótką diagnozę stanu oświaty oraz kierunki zmian zawarte w Harmonogramie Działań Rozwojowych. Podczas spotkania wręczone zostały nagrody Wójta Gminy Czerwonak. Nauczyciele, którzy w tym roku zdali egzamin na stopień nauczyciela mianowanego złożyli ślubowanie oraz wręczone zostały im akty mianowania. Gratulacje złożono także nauczycielce, która uzyskała stopień nauczyciela dyplomowanego oraz p. Dawidowi Łasińskiemu, który nominowany został do nagrody Nauczyciela Roku 2019.

Uroczystość uświetnił występ zespołu ,,Gitarsi.pl’’

 

Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem w postaci okolicznościowego tortu ozdobionego okazałą księgą "Pana Tadeusza" i piórem. 

Uroczystość była okazją do spotkania i wymiany doświadczeń środowiska oświatowego oraz miała charakter integracyjny.

 

 

Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych

« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.