Logowanie:
Logowanie:

Wizyta studentów zagranicznych w Urzędzie Gminy w Czerwonaku

Gmina Czerwonak nawiązała współpracę z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu – Wydziałem Ekonomiczno - Społecznym, w ramach której odbyło się spotkanie w Urzędzie Gminy Czerwonak ze studentami zagranicznymi przedmiotowego kierunku.

 

W spotkaniu uczestniczyli studenci studiów magisterskich na kierunku Geoinformation, realizujący przedmiot „Municipal economy” z Ghany, Nigerii, Kenii, Egiptu oraz Chin.

 

Spotkanie miało na celu zapoznanie studentów z działalnością Urzędu Gminy w zakresie gospodarki komunalnej. W spotkaniu oprócz Wójta Gminy Czerwonak, który opowiadał o najważniejszych kwestiach Gminy udział wzięli przedstawiciele Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągowego w Czerwonaku. Uczestnicy spotkania zadawali pytania na temat lokalnych struktur instytucjonalnych rozwoju gospodarczego, gospodarki odpadowej oraz produkcji wody pitnej. Na zakończenie uczestnicy odwiedzili Stację Uzdatniania Wody w Czerwonaku zapoznając się z technologią uzdatniania wody.

 

 

Wizy

 

 

 

 

« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.