Logowanie:
Logowanie:

Bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku raka jelita grubego

Informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych jelita grubego przez mieszkańców Wielkopolski w wieku 50-67 lat, w ramach projektu „Profilaktyka nowotworów dolnego odcinka przewodu pokarmowego realizowana przez OPEN S.A. na terenie całej Wielkopolski”, (badanie na krew utajoną w kale dla kobiet i mężczyzn).

 

Zapraszamy na spotkanie edukacyjne poprzedzające badanie, które odbędzie się we wtorek 21 maja 2019 r. o godz. 17:00 w Hali Sportowej (sala sesyjna) przy ul. Leśnej 6 w Czerwonaku. Podczas spotkania rozdawane będą zestawy do badań.

 

Odbiór przygotowanego materiału do badań nastąpi w piątek 31 maja 2019 r. w Centrum Medycznym „PRO FAMILIA” w Koziegłowach, os. Leśne 7f w godzinach od 12:00 do 16:00.

 

Warunkiem udziału w badaniu jest obecność na spotkaniu edukacyjnym, posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości oraz uzupełnienie i podpisanie ankiety monitorowania i oświadczenia uczestnika projektu.

 

Zachęcamy do skorzystania z badań.

 

 

 

 

 

 

Marlena Łochyńska

GOPS Czerwonak

61 812-12-79

 

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.