Logowanie:
Logowanie:

Bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku prostaty

 

Informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych przez mieszkańców gminy Czerwonak (badanie krwi na oznaczenie poziomu PSA dla mężczyzn od 50 roku życia).

 

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-edukacyjne dot. profilaktyki chorób układu moczowo-płciowego mężczyzn (prostata), które odbędzie się w poniedziałek 24 sierpnia 2020 r. o godz. 14:00 w Hali Sportowej (sala sesyjna) przy ul. Leśnej 6 w Czerwonaku.

 

Pobranie krwi na oznaczenie poziomu PSA (prostata) odbędzie się w piątek 4 września 2020 r. w Centrum Medycznym „PRO FAMILIA” w Koziegłowach, os. Leśne 7f, w godzinach od 10:00 do 12:00. Krew można pobierać po zjedzonym posiłku.

 

Zapisy na badania przyjmuje Wydział Promocji Zdrowia, tel. 61 65 44 294 (poniedziałek godz. 9:00-17:00, wtorek-piątek godz. 7:30-15:00).

 

Na badania należy zgłosić się z dowodem osobistym. Wyniki badań zostaną przesłane na adres domowy oraz do wskazanego lekarza rodzinnego.

 

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną informujemy, że podczas spotkań i pobierania krwi zostaną zachowane wszelkie zalecone środki ostrożności. W związku z tym prosimy, aby na spotkanie edukacyjne oraz pobranie krwi do badania uczestnicy przychodzili w maseczkach, a także w miarę możliwości ze swoimi długopisami. Według własnego uznania można zastosować dodatkowe środki ostrożności.

 

Realizatorem badań jest Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu na podstawie porozumień zawartych z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

 

Gorąco zachęcamy do skorzystania z badań.

 

 

 

Wydział Promocji Zdrowia

Archiwum
następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.