Logowanie:
Logowanie:

MAMMOGRAFIA dla kobiet w wieku 40-49 lat

Informujemy, że istnieje jeszcze możliwość, aby skorzystać z bezpłatnej mammografii dla kobiet w wieku 40-49 lat. Badania będą realizowane w siedzibie firmy NZOZ LARGO w Poznaniu, przy ul. Za Groblą 3/4. Rejestracja na bezpłatne badania mammograficzne odbywa się pod numerem telefonu: 61 222 37 00, 61 222 37 01, w godzinach od 10:00 do 16:00. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Na badanie należy zgłosić się z dowodem osobistym. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną informujemy, że podczas badań zostaną zachowane wszelkie zalecone środki ostrożności. W związku z tym prosimy, aby przychodzić na badania w maseczkach. Według własnego uznania można zastosować dodatkowe środki ostrożności.

 

Badania realizowane są w ramach „Programu profilaktyki i wczesnego wykrywania raka piersi w gminie Czerwonak”, a finansowane są ze środków Gminnego Programu Promocji Zdrowia „Zdrowa Gmina Czerwonak.

 

 

Wydział Promocji Zdrowia

 

 

 

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.