Logowanie:
Logowanie:

Zajęcia z gimnastyki zdrowotnej dla mieszkańców gminy Czerwonak

Zapraszamy mieszkańców gminy Czerwonak na zajęcia gimnastyki zdrowotnej, które będą odbywały się w salce fitness w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, przy ul. Piłsudskiego 3.

 

Troska o zdrowy i mocny kręgosłup powinna być dla Ciebie priorytetem! Tylko regularne, systematyczne ćwiczenia skutecznie zniwelują dolegliwości oraz uchronią Twój kręgosłup przed degeneracją, która następuje poprzez siedzący lub stojący tryb pracy, zgarbioną sylwetkę, asymetryczne przeciążenie ciała (noszenie torby zawsze na tym samym ramieniu), a przede wszystkim wszechobecny stres.

Zajęcia mają charakter zarówno profilaktyczny, jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa. Sesje oparte są na ćwiczeniach rozluźniających, mobilizacyjnych, wzmacniających, koordynacyjnych i równoważnych (na bazie pilatesa i jogi). Odciążają kręgi wzmacniając głębokie partie mięśniowe pleców oraz likwidują przykurcze mięśni wydłużając i rozluźniając napięcia.

Systematycznie wykonywane uczą prawidłowej postawy ciała, a więc smuklejszej sylwetki i gracji ruchu. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu technik relaksacyjnych oraz ćwiczeń oddechowych nauczysz się słuchać, rozumieć i szanować swoje ciało a także ukoisz zabiegany umysł.

 

Zajęcia będą trwały od września do grudnia i odbywać się będą w piątki: grupa I – godz. 11:00; grupa II – godz. 12:00 oraz we wtorki: grupa III – godz. 17:00; grupa IV – godz. 18:00.

 

Zajęcia prowadzone będą w grupach do 15 osób. Czas trwania zajęć 45 minut.

 

Aby skorzystać z zajęć konieczne jest zapisanie się na zajęcia osobiście lub telefonicznie. Osoby zapisane, po otrzymaniu potwierdzenia, zobowiązane będą do pokrycia częściowych kosztów zajęć
w wysokości: 55,00 zł za całość zajęć płatne w kasie pływalni w Koziegłowach.

 

Zapisy osobiste i telefoniczne w dniu 28 sierpnia 2019 r. (środa) od godz. 9:00 prowadzić będzie Sekcja Profilaktyki i Terapii GOPS,Koziegłowy, ul. Poznańska 15D/82 tel. 61 812-12-79. Zajęcia rozpoczną się 17 września 2019 r.

 

Zajęcia współfinansowane są ze środków Gminnego Programu Promocji Zdrowia „ZDROWA GMINA CZERWONAK” na lata 2014-2020.

 

 

  

GOPS Czerwonak

Tel. 61 812-12-79  

Archiwum
« poprzedni | następny »
« wróć

Aby móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest całkowicie darmowa.