Z okazji Światowego Dnia Organizacji Pozarządowych składamy serdeczne podziękowania wszystkim przedstawicielom Organizacji Pozarządowych za wkład i pracę na rzecz naszych lokalnych społeczności. Życzymy Wam, aby Wasz zapał i pasja nie przemijały, a realizowane projekty przynosiły satysfakcję.

Jednocześnie, wspólnie z dyrektorką Gminnego Ośrodka Kultury "Sokół"Joanną Szalbierz-Kędzierską zapraszamy do udziału w Dniach Gminy Czerwonak. Z tej okazji od 4 do 11 czerwca 2022 odbędą się na terenie gminy spotkania, warsztaty i imprezy. To świetny moment w trakcie roku, aby zrobić coś wspólnie:
 
  • Chcesz zaprezentować swoje NGO na stoisku Strefy Pasji? 4 czerwca na terenie Stanicy Akwen Marina w Czerwonaku powstanie Strefa Pasji - będzie można stworzyć swoje stoisko i przedstawić działalność organizacji.
  • Masz zaplanowane jakieś wydarzenie (warsztaty, zajęcia, zabawy, gry, aktywności sportowe) w tygodniu, w którym odbywać się będą Dni Gminy Czerwonak?

Świętujmy razem i podłączmy je do kalendarium wydarzeń!

Ze względów organizacyjnych już teraz prosimy o zgłaszanie wstępnych deklaracji uczestnictwa do Wydziału Dialogu Społecznego Urzędu Gminy Czerwonak, który koordynuje w tym zakresie współpracę z ngo, na adres pozytek@czerwonak.pl