Okres wakacyjny i luzowanie obostrzeń pandemicznych to najgorszy okres w roku dla bezdomnych zwierząt. Skala porzuceń psów przeraża. Nasilają się zgłoszenia dotyczące zwierząt trzymanych w nieodpowiednich warunkach - w blaszanych budach, bez wody i szansy na schronienie przed słońcem.
 
Fundacja Kejtersi poszukuje osób z Poznania i okolic chętnych do tymczasowej opieki nad psami w potrzebie przez okres wakacyjny (z możliwością dalszej współpracy) w swoim domu.
 
Domy tymczasowe współpracujące z fundacją w ramach projektu mają za zadanie przygotowanie psa do adopcji. Tymczasowi opiekunowie pomagają psom odzyskać wiarę w człowieka, zapomnieć o traumach i złych doświadczeniach z przeszłości. Uczą życia w mieście, socjalizują. Dbają o wysoki komfort życia czworonoga, pomagają dojść do zdrowia psom chorym i zaniedbanym.
 
Opiekunowie tymczasowi nie ponoszą żadnych kosztów związanych z opieką nad psem. Zapewniamy wsparcie behawiorysty przez cały okres pobytu psa w domu wolontariusza, pokrywamy koszty leczenia oraz dbamy o wyżywienie psa i bezpieczne akcesoria spacerowe.
 
Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość prywatną oraz wypełnienie ankiety wstępnej: http://bityl.pl/jBa8U
 

Te psiaki nie mogą dłużej czekać...
 
Fundacja Kejtersi