Fundacja "Leśne Dziki" z gminy Czerwonak dołączyła do ogólnopolskiej akcji: "Masz Głos", organizowanej przez Fundację Batorego.

W ramach przygotowanego projektu "Zielone standardy w gminie Czerwonak" zapraszamy do wypełnienia ankiety i wypowiedzenia się, co Państwa zdaniem jest ważne w naszej najbliższej okolicy. Naszym celem jest wypracowanie zaleceń w ramach zielonych standardów dla Gminy Czerwonak.

Ankieta aktywna będzie do 31 sierpnia br. Jesienią po opracowaniu wyników zaprosimy osoby zainteresowane tematem na otwarte konsultacje na świeżym powietrzu.
Bądź z nami, niebawem więcej szczegółów!

 

Fundacja Leśne Dziki

 

"Akcja Masz Głos jest programem Fundacji Batorego wspierającym organizacje społeczne i grupy nieformalne, które działają dla swoich lokalnych środowisk. Uczestnicy programu zakładają pasieki społeczne, prowadzą warsztaty dla mieszkańców, monitorują stan drzew, składają petycje lub podejmują inne inicjatywy. Akcja Masz Głos pomaga im zrobić to wszystko we współpracy z władzą lokalną i otoczeniem. Najlepiej zrealizowane projekty dostają prestiżową nagrodę Super Samorząd."