Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwonaku przyłącza się do akcji zorganizowanej przez Członków Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych. Celem akcji jest finansowe wsparcie Fundacji "Akogo?".

Fundacja wybudowała w Polsce klinikę "Budzik" uruchomiona w lipcu 2013 roku jako pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Klinika działa przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka.


Jeśli macie Państwo w domu stare, niepotrzebne klucze, które już niczego nie otwierają, przynieście je do zakładów Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych. Właściciele takich zakładów, a także ich koledzy z punktów, które współpracują ze Stowarzyszeniem, czyli ok. 2000 punktów w Polsce oddadzą je na złom, a pieniądze za pośrednictwem Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych przekażą  Fundacji "Akogo?".

Zachęcamy mieszkańców do włączenia się w zbiórkę. Stare klucze można przynosić do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pl. Zielony 1 w Czerwonaku, gdzie wystawiony jest pojemnik na ten cel. Godziny otwarcia poniedziałek 8.00-16, od wtorku do piątku 7:15-15:15.

O dodatkowych punktach na terenie gminy będziemy informować na bieżąco.

Akcja potrwa do końca września br.

W sprawie można kontaktować się z pracownikami socjalnymi GOPS tel. 61 812 14 88 wew. 111.