Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich miłośników questów! 

 

Gmina Czerwonak wzbogaciła się o kolejny quest, tym razem poświęcony miejscowości Czerwonak: "Czerwonak - historia pewnej ulicy". Gra prowadzi nas ulicą Gdyńską, odkrywając tajemnice okolicznych budynków oraz zapomniane historie miejsc i ludzi. Miłośnicy przyrody i pięknych widoków także znajdą tu coś dla siebie.

Autorką questu jest Hanna Prokopiak - pasjonatka słowa, autorka questów i wierszy. W 2018 roku wydała swój pierwszy tomik poezji zatytułowany "KO HANKA". Wiersze pisze od dzieciństwa, w swoim dorobku ma ich setki. Cechuje ją nieograniczona wyobraźnia, poczucie humoru oraz dystans do świata i samej siebie. Jest członkinią Stowarzyszenia Kobieca Grupa Działania "Fanaberia" w Murowanej Goślinie, w ramach której współorganizuje lokalne wydarzenia oraz eventy. Jest również współzałożycielką kabaretu, działającego w ramach Stowarzyszenia. Pisze scenariusze skeczy, piosenki kabaretowe i występuje na scenie. Stara się to wszystko łączyć z funkcją menedżera kabaretu. Uwielbia muzykę i śpiew. Pracowita marzycielka z wizją lepszego jutra. Kreatywna i uparta w dążeniu do celu, nadal poszukująca swojej drogi w życiu.
Amatorsko prowadzi blog z wierszami: www.ja-poez-ja.blogspot.com. Prywatnie żona, matka 2 dzieci i zootechnik z zawodu.

 

 

Chwyć za mapę i ruszaj po przygodę!

(kliknij w zdjęcie)

 

Ale to nie koniec niespodzianek.

Również Związek Międzygminny Puszcza Zielonka przygotował serię questów, w tym poświęcony historii Kicina: "Kicin - dobrze, błogo i błękitnie".

 

(kliknij w zdjęcie)