Stała zmiana trasy linii nr 323 - kursy w kierunku Tuczna realizowane będą z wjazdem do miejscowości Wierzonka, od środy, 1 września 2021 roku

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu uprzejmie informuje, że od środy,  1 września 2021 roku, wszystkie kursy w kierunku Tuczna realizowane będą na trasie: RONDO ŚRÓDKA – ... – Mielno, Poznańska – Mielno, Leśna – Dębogóra, Dębowa – Dębogóra, Kasztanowa – Wierzonka – Karłowice – TUCZNO.
Uwaga: W kierunku przystanku Rondo Śródka autobus pojedzie z ominięciem miejscowości Wierzonka.
Osoby podróżujące z Wierzonki do Poznania prosimy o zajmowanie miejsc  w autobusie w czasie przejazdu w kierunku Tuczna, gdzie autobus bez dodatkowego postoju realizować będzie kurs powrotny.
Jednocześnie informujemy, że linia nr 323 nie będzie obsługiwać przystanków: Mielno/Łąkowa, Mielno/Lisia oraz Wierzonka/Jednostka Wojskowa.

 

Dodatkowa informacja dotycząca funkcjonowania linii autobusowej nr 323

 

  • Godziny odjazdów z przystanku Wierzonka w kierunku Tuczna są jednocześnie godzinami odjazdów w kierunku Poznania (przystanek końcowy Rondo Śródka).
  • Autobus po dojeździe do pętli w Tucznie, bez dodatkowego postoju, realizuje kurs powrotny w kierunku Poznania (przystanek końcowy Rondo Śródka) przez Dębogórę z pominięciem pętli w Wierzonce.
  • Uwaga, w przypadku korzystania z tPortmonetki, na pętli w Tucznie należy ponownie skasować kartę PEKA!