• Gminny Ośrodek Kultury SOKÓŁ

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na zajęcia organizowane podczas ferii zimowych. Zajęcia będą się odbywały w godzinach od 10:00 do 13:30 w GOK Sokół oraz filiach. Warsztaty są skierowane dla dzieci i młodzieży od 7 do 13 roku życia i łączą w sobie zajęcia plastyczne oraz ruchowo-sportowe.

Koszt zajęć to 60zł za osobę.
Honorujemy Czerwonacka Kartę Dużej Rodziny.
Zapisy pod adresem sekretariat@gok-sokol.pl oraz na numer 61 652 60 30.
Nie można zapisać dziecka na pojedyncze dni.
Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Do Klubu Jutrzenka w Kicinie zapraszamy od 17 do 21 stycznia natomiast do GOK "Sokół" od 24 do 28 stycznia. Uczestnikom zaproponujemy warsztaty malarsko - rysunkowe podczas, których poznają malarstwo abstrakcyjne, nauczą malować się nie tylko pędzlem i nie tylko farbą, ale stworzą niesamowite, zabawne "o rety autooportrety" Nie zabraknie także nieco bardziej realistycznych ilustracji, które zostaną stworzone za pomocą kropek w paski. Porozmawiamy o malarstwie, wybierzemy się na spacer pełen inspiracji, poćwiczymy kompozycje, nauczymy się kadrować. Ale to tylko część przygotowanych atrakcji. Przez pięć dni będziemy także ćwiczyć wyobraźnię i rozwijać swoją kreatywność, a przede wszystkim będziemy się świetnie bawić. A po zajęciach artystycznych poruszamy się i wyzwolimy swoją energię w bloku ruchowo-sportowym.

 

Do Klubu Kogucik zapraszamy w dniach od 17 do 21 stycznia na ferie z animacją poklatkową. Jest to propozycja dla dzieci, które lubią bawić się zarówno plastyką i kolorem, jak i obrazami. Na warsztatach stworzymy własną bajkę - opowieść, którą następnie wprawimy w ruch i za pomocą darmowej aplikacji zanimujemy. Prowadząca warsztaty wprowadzi dzieci w świat animacji (niekoniecznie komputerowej) i pokaże, iż filmy można nie tylko oglądać, ale i samodzielnie tworzyć.  Wymagania sprzętowe: Telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją stop motion studio (bezpłatna wersja). Także tutaj po artystycznych wyzwaniach zrelaksujemy się w bloku ruchowo-sportowym.

 

Taneczne ferie z Anna Beker Jazz Dance Studio

Anna Beker Jazz Dance Studio i GOK Sokół zapraszają na roztańczone ferie w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Zajęcia będą się odbywać w dniach od 17 do 21 stycznia. Zaproponujemy następujące techniki:
 

  • jazz dla dzieci - zajęcia dla dzieci uczące podstaw techniki tańca jazzowego, obrotów, skoków i podstawowych kroków tanecznych. Każde zajęcia zakończone są nauką prostej choreografii.
  • ballet barre workout - zajęcia dla wszystkich wspaniale poprawiające gibkość i elastyczność ciała. Podczas zajęć uczymy się ćwiczeń tańca klasycznego na leżąco, czyli barre au sol, a także intensywnie rozciągamy. Zajęcia dla każdego !!!
  • modern jazz - zajęcia łączące podstawy techniki tańca jazzowego oraz modern. Podczas lekcji pracujemy nad choreografią oraz interpretacją muzyki. Ten taniec pozwala pokazać swoje emocje.
  • musical dance - chcesz poczuć się jak Gwiazda Musicalu? Nic prostszego. Zapraszamy na zajęcia musical dance, gdzie będziemy właśnie nad tym pracować!
  • taniec współczesny - lekcje przeznaczone dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Zajęcia wymagające od tancerza dużej elastyczności, bazy tańca współczesnego, ale również głowy otwartej na nowe wyzwania. Charakterystyczne są częste zmiany dynamiki, poziomów oraz kierunków poruszania się.

Zajęcia poprowadzi kadra Anna Beker Jazz Dance Studio

Cennik:

1 technika ( 5dni / 5 lekcji) = 150zł
2 techniki (5dni / 10 lekcji) = 280zł
3 techniki (5dni / 15 lekcji) = 380zł
pojedyncza lekcja=50zł
Zapisy pod linkiem https://forms.gle/s2pBFr1RnE2Lobdm9 

 

Zajęcia gamingowe

W okresie ferii zimowych Klub Iskra w Promnicach zaprasza w godz. od 11:00 do 16:00. Będzie można , po wcześniejszym umówieniu się, rozpocząć treningi w gry komputerowe, gównie w te, które należą do całkiem nowej dziedziny zwanej sportem elektronicznym, czyli e-sportem min. in.:  League of legends i Counter Strike Global Offensive.

Jednocześnie na dużej sali będzie można korzystać ze sprzętu do tenisa stołowego.

Chętnych zapraszamy do zapisywania się. Pytania prosimy kierować na  numer tel. 514 655 361 oraz na adres e-mail  m.kubska@gok-sokol.pl

 

  • Zimowe półkolonie z Akwenem

Terminy:
I turnus 17.01-21.01.2022;
II turnus 24.01-28.01.2022

Godziny – zajęcia odbywają się w godzinach 8.00 – 15.30
Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach
Uczestnicy: półkolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat
Zapisy: Strona WWW oraz w kasach pływalni – rozpoczęcie zapisów 8 grudnia od 10.00
Cena: 350 zł

W programie: codzienne zajęcia na basenie, park trampolin, kino, zwiedzanie stadionu Lecha Poznań
W cenie: wyżywienie (wszystkie atrakcje, śniadanie, obiad, opieka wykwalifikowanej kadry, ubezpieczenie NNW)
Organizator zastrzega prawo do zmiany programu.
Szczegóły oraz informacje: tel. 61 415 16 82; e-mail akwenstudio@akwenczerwonak.pl
 

Szczegóły: TUTAJ
 

  • Ferie z biblioteką