Szanowni Państwo,

ZM GOAP przypomina, że od 1 stycznia 2021 roku zmieniła się stawka opłaty za odpady dla nieruchomości zamieszkanych, która  wynosi:
 

  • 25 zł za osobę/m-c dla nieruchomości wielorodzinnych (powyżej 4 lokali mieszkalnych);
  • 28 zł za osobę/m-c dla nieruchomości jednorodzinnych.


Od 1 stycznia 2021 roku zmianie uległy także numery indywidualnych rachunków bankowych, na które należy dokonywać wpłaty za gospodarowanie odpadami. Na stronie https://wywozik.pl/konta-bankowe/goap. Związek uruchomił dla Państwa wyszukiwarkę numerów kont bankowych. Informacja o numerze konta pojawi się po wpisaniu numeru klienta, tj. 6 ostatnich cyfr poprzedniego rachunku bankowego.

Uwaga!

Jeśli opłata została omyłkowo przekazana na poprzedni numer rachunku, przelew zostanie automatycznie zwrócony do nadawcy (zwrot może trwać do 3 dni roboczych), gdyż rachunki te są już zamknięte. Jeśli opłata została omyłkowo przekazana na poprzedni numer rachunku, przelew zostanie automatycznie zwrócony do nadawcy, gdyż rachunki te są już zamknięte. Jeśli zwrot nie nastąpi, należy złożyć reklamację do banku, z którego dokonywano przelewu, a w przypadku wpłaty w punkcie prowadzonych przez operatora np. Pocztę Polską złożyć reklamację u operatora oraz dokonać wpłaty na właściwe konto bankowe.

ZM GOAP nie pokrywa ewentualnych dodatkowych kosztów wynikających z konieczności ponownej wpłaty.

Informacja o zmianie wysokości opłaty jak i nowych numerach rachunków została wysłana do Państwa listownie.

Więcej informacji znajduje się w załączonych plikach.

 

ZM GOAP