W październiku ubiegłego roku Zarząd Osiedla Leśnego wraz z wójtem Marcinem Wojtkowiakiem oraz dyrektorem CRKF AKWEN Piotrem Stańczakiem spotkali się z mieszkańcami, aby porozmawiać o zagospodarowaniu placu za blokami na ulicy Piłsudskiego. Wśród wielu pomysłów i wariantów, zgłoszono m.in.:

1. wybieg dla psów,
2. boisko wielofunkcyjne,

3. boisko do piłki nożnej,
4. siłownię zewnętrzną + skwer dla seniorów,
5. plac zabaw dla dzieci zdrowych i osób z niepełnosprawnościami,
6. parking,
7. boisko sportowo-rekreacyjne z kilkoma stołami do gry w tenisa stołowego,
8. park - dosadzenie drzew i uporządkowanie terenu.

Mieszkańcy swoje pomysły przedstawili także za pośrednictwem profilu Facebook (https://www.facebook.com/ZarzadosiedlalesnegowKozieglowach). Największą dyskusję wywołał wybieg dla psów, który miał tyle samo zwolenników, jak i przeciwników. Wszystkie propozycje i wypowiedzi zostały dokładnie przeanalizowane, a z zebranych materiałów opracowana została ankieta, którą można wypełnić w formie elektronicznej pod adresem: https://czerwonak.konsultacjejst.pl w terminie od 21.06 do 11.07 br.

 

Dodatkowo zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 23 czerwca w godz. 17:00-19:00 przy sklepie „Kama” (ul. Piłsudskiego 7 w Koziegłowach).

 

Pytania prosimy kierować do Przewodniczącej Zarządu Osiedla Leśnego Agnieszki Dudziak, tel. 535 111 004, email.: agnieszka.dudziak@radny.czerwonak.pl
 

Zachęcamy do udziału w konsultacjach i wskazania propozycji na najlepsze zagospodarowanie tego terenu!