Dużymi krokami zbliżają się święta, przygotowania czas start. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie plastycznym “Przygody świętego Mikołaja”. Wyobraźcie sobie jakie przygody czekają na Mikołaja podczas przygotowań do Świąt. A może misja rozdawania prezentów jest niczym podróż kosmiczna w zupełnie innym wymiarze?. Zaufajcie swojej wyobraźni zaskoczcie nas ciekawą plastyczną historią. Celem konkursu jest kultywowanie Bożonarodzeniowej tradycji, rozwijanie aktywności twórczej oraz zdolności plastycznych dzieci, młodzieży i dorosłych oraz rozwijanie wrażliwości na sztukę. Poszukiwanie ciekawych materiałów i technik plastycznych. Na wasze prace czekamy od 24.10 do 30.11.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 grudnia na stronie www.gok-sokol.pl oraz na portalach społecznościowych, natomiast 9 grudnia zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na godzinę 17.00 na otwarcie wystawy pokonkursowej "Przygody Świętego Mikołaja" oraz na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

 

Po wernisażu, o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich małych i dużych na spektakl Teatru Teatryle pt. Skok na Księżyc.

 

Bohater Skoku na księżyc jest szybszy od ślimaka ale wolniejszy od ryby, odważniejszy od szczura lądowego ale bardzo boi się samotności. Jest dobrym pływakiem ale najlepiej wychodzi mu skakanie. Jest też bardzo ambitny, chciałby skoczyć najdalej, najwyżej i dokonać czegoś naprawdę wielkiego. Czy mu się to uda? Co zdobędzie? Czego dowie się o świecie i o sobie samym?

Kto jest naszym bohaterem? Zapraszamy na widownię ! Wyruszcie razem z nami w teatralną podróż. Może razem z nami dowiecie się czegoś nowego o sobie. Czy warto zadawać tyle pytań?
Skąd wiemy, to co wiemy a skąd nie wiemy, tego, czego nie wiemy? I gdzie to jest?

Reżyseria: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy

Scenografia i lalki: Olga Ryl-Krystianowska

Muzyka: Jakub Woźniak

Występują: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy

Bilety w cenie 15,00  dziecko i 15,00 złotych rodzic można zakupić w siedzibie GOK Sokół, w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach oraz na platformie bilety24.pl.