II Gminne Spotkanie Kobiet „Podaruj sobie czas, teraz” przeszło do historii, to był zdecydowanie nasz wspólny czas, czas Kobiet!

Klub Kobiet Aktywnych serdecznie dziękuje za liczny udział w wydarzeniu zarówno Prelegentkom, które doskonale prowadziły swoje panele przedstawiając zgromadzonym cenne informacje w różnych dziedzinach życia ze szczególną uwagą właśnie na nas -Kobiety; jak i wielu Firmom współtworzącym wydarzenie, zaproszonych małych i większych biznesów.

Dziękujemy Panu Wójtowi, Marcinowi Wojtkowiakowi za objęcie wydarzenia Patronatem.

Szczególnie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy byliście w tym dniu z nami, korzystaliście z programu jaki przygotowałyśmy dla Was, odwiedzaliście stoiska korzystając z licznych zabiegów kosmetologicznych a także doradczych; degustowaliście pyszne ciasta, przetwory i swojskie wyroby.

Ideą obecnego Klubu Kobiet Aktywnych, który założyłyśmy  w 2018r jest skupianie Kobiet z pasją, które chcą działać na rzecz innych Kobiet oraz wspólnie tworzyć różnego rodzaju cykliczne wydarzenia, warsztaty, prelekcje, spotkania; właśnie po to by poznawać się i przekazywać wzajemne wsparcie oraz dzielić pasją. Powstały zatem projekty szeregu warsztatów od fotograficznych, stylistycznych, kulinarnych, doradczych poprzez manualne i bardzo już znane zajęcia plenerowe jogi oraz zumby.

I Gminne Spotkanie Kobiet „ BYĆ KOBIETĄ „ odbyło się 16 marca 2019 r. chcąc uczcić i podkreślić 100-lecie odzyskania praw przez Kobiety .

Kolejne, w całości przygotowane zostało odwołane trzy dni przed finałem z powodu wybuchu pandemii w 2020r.

W tym roku podeszłyśmy do tematu z pasją i zaangażowaniem mając nowe pomysły, energię i chęci do działania i choć jest nas znacznie mniej niż na początku działalności to razem stworzyłyśmy wydarzenie, z którego jesteśmy dumne.

II Gminne Spotkanie Kobiet „Podaruj sobie czas, teraz” miało w przesłaniu CZAS, czas którego nie zatrzymamy a który jest tu i teraz więc korzystajmy z niego będąc razem w miejscu dla Nas przyjaznym, wspólnym aby czerpać i poznawać się wzajemnie.

Motto upływającego czasu jest ważne nie tylko ze względu na procesy w nas zachodzące ale szczególnie przez pryzmat zabieganego świata, pandemii i jakże bliskiej wojny za naszą wschodnią  granicą .

Dlatego należy łączyć działania, pokazywać pięknych ludzi, którzy są wśród nas, działają w swoich biznesach i są dla nas! Zapraszają nas pokazując swoje indywidualne podejście i charakter. Szczególnie dziękujemy, że tak licznie korzystaliście z Ich usług podczas wydarzenia! 

Cieszymy się, że mogłyśmy ten dzień spędzić razem z Wami  wieńcząc go pysznym kawałkiem tortu a następnie prawdziwą uczta muzyczną, która zakończyła II Gminne Spotkanie Kobiet .

Już dziś zapraszamy na szereg działań, które dla Państwa zaplanowałyśmy i mamy oczywiście nadzieję  za rok spotkać się na kolejnym, Spotkaniu Kobiet Gminy Czerwonak i nie tylko

 

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebook : Klub Kobiet Aktywnych https://www.facebook.com/KlubKobietAktywnychCzerwonak/

 

Zapraszamy na foto relacją z wydarzenia i jeszcze raz pięknie dziękujemy, że byliście z nami!

 

Basia, Jola, Asia, Agnieszka, Iwona, Hanna, Małgosia, Lidia, Agnieszka, Asia, Alicja,  

Anita i  Karolina – Klub Kobiet Aktywnych

 

Jeśli chcecie do nas dołączyć piszcie przez Messenger lub dzwońcie: mob:606 145 926 Anita, 694 235 194 Karolina