Grupa cheerleaders Kolejorz Girls, działająca w ramach STUDIO KG, istnieje nieprzerwanie od 2004 roku. Od 2019 roku należy do Polskiego Związku Cheerleadingu Sportowego i bierze udział w zawodach i turniejach organizowanych przez PZSC i PSCH. Swoimi występami urozmaica wiele widowisk sportowych, między innymi podczas przerw meczów Lecha Poznań, a także wydarzeń kulturalnych. Grupa bierze udział w różnego rodzaju eventach, maratonach, pokazach na terenie całej Polski. Występuje w teledyskach, reklamach, programach TV, koncertach. W repertuarze, oprócz pokazów cheerleaders, znajdują się również spektakle rewiowe oparte na różnych technikach tanecznych. W grupie Kolejorz Girls tańczy m.in. mieszkanka gminy Czerwonak - Paulina Kaźmierczak.

W kwietniu ubiegłego roku grupa wzięła udział w Mistrzostwach Polski w kategorii Cheer Hip-Hop, które odbywały się Józefowie i były jednocześnie nominacją do Mistrzostw Świata. Wysoka lokata na Mistrzostwach Polski zapewniła  grupie nominację do kadry narodowej i reprezentacji kraju na Mistrzostwach Świata, które odbyły się w terminie 20-23 kwietnia 2023 roku w ESPN Wide World of Sports Complex w Orlando w Stanach Zjednoczonych. Dzięki pomocy kibiców, firm, partnerów, mediów oraz Gminy Czerwonak pojawiła się możliwość wystartowania na zawodach całą grupą, liczącą 20 tancerek i 2 trenerów. Była to ogromna szansa na sprawdzenie swoich umiejętności i zaszczyt zmierzyć się z najlepszymi na świecie z krajów takich jak: USA, Japonia, Anglia, Australia, Meksyk, Ekwador, Puerto Rico, Austria, Szkocja, Tajwan, Kolumbia.
W tym roku grupa zajęła 12 miejsce, co niestety nie dało możliwości wejścia do finałów, jednak jest to tylko motywacja do dalszej ciężkiej pracy.

Dziewczyny, spełniając swoje taneczne marzenia, wróciły do Polski silniejsze, zmotywowane i z głową pełną nowych pomysłów oraz  celem na następny rok to - dostania się do finałów!