Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii zaprasza osoby potrzebujące fizjoterapii/rehabilitacji do skorzystania z oferty:
 

  • BEZPŁATNA Fizjoterapia Domowa, w domu pacjenta, finansowana przez NFZ - wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty. Zabiegi realizowane są
    w Poznaniu i powiecie poznańskim, Kórniku, Swarzędzu, Śremie i powiecie śremskim, Wrześni i powiecie wrzesińskim, Koninie i powiecie konińskim, Gnieźnie i powiecie gnieźnieńskim, Słupcy i powiecie słupeckim, Środzie Wielkopolskiej i powiecie średzkim, Miłosławiu, Grodzisku Wielkopolskim i powiecie grodziskim. Pacjenci ze znacznym stopniem niepełnosprawności - przyjmowani są bez kolejki. Dostępna jest także Fizjoterapia Domowa Prywatna (bez skierowania).
  • BEZPŁATNA Fizjoterapia Ambulatoryjna - Poznań, ul. Łomżyńska 1, finansowana przez NFZ - wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty. Dostępna jest także Fizjoterapia Ambulatoryjna Prywatna (bez skierowania).  Pacjenci ze znacznym stopniem niepełnosprawności - przyjmowani są bez kolejki.  
  • BEZPŁATNA Fizjoterapia Ambulatoryjna, nie jest wymagane skierowanie, bez kolejki - dla osób z lekkim i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: https://wielkopolskiecentrumfizjoterapii.pl/

Kontakt: Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii tel. 692 750 222, 512 046 048

 

Wydział Promocji Zdrowia