27 października  o godzinie 16:30 GOK Sokół  zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na spektakl  pt. "Frajda, granda, bzik”. Wydarzenie odbędzie się w ramach festiwalu Sztuka Szuka Malucha, który po raz drugi  zawita do naszej gminy.

Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 2,5-4 lata. Po spektaklu o godz. 17.30 zapraszamy na warsztaty.

Spokój, bliskość, wspólnota, rodzina. Czego w niej doświadczamy? Różnorodności, niespodzianek, nieporozumień, frajdy, awarii, kłótni i bzika! Jesteśmy od siebie różni, każdy niesie ze sobą swoją historię, spotykamy się, czekamy na siebie, uciekamy od siebie. Jesteśmy jak kolorowe kuleczki wrzucone do jednego pudełka - czasem się ściskamy, czasem toczymy obok siebie, a czasem zderzamy, wywracamy i powodujemy eksplozję. Eksperymentujemy, dojrzewamy obok siebie, poznajemy samych siebie. Właśnie dlatego, że jesteśmy razem, połączeni niewidzialna siatką uczuć i myśli. Czy bywa nam ze sobą ciężko? Tak, przecież każdy przekracza swoje granice, każdy się potyka, każdy z nas rozkręca od czasu do czasu grandę!

Choreografia / reżyseria/ wykonanie: Kolekttacz w składzie: Aniela Kokosza, Paulina Giwer-Kowalewska, Agnieszka Dubilewicz

Bilety w cenie 15 zł dziecko plus 15 zł opiekun można kupować w biurach GOK Sokół w CKiR w Koziegłowach.