W poniedziałek 5 czerwca, o godzinie 17:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, odbędzie się prezentacja pracowni instrumentalnej prowadzonej przez Łukasza Mirka oraz prezentacja pracowni wokalnej prowadzonej przez Barbarę Orłowską.
Wystąpią przed Państwem dzieci, które w tym sezonie uczyły się gry na keyboardzie oraz dzieci, które rozpoczęły naukę śpiewu w GOK Sokół.

Każde zajęcia prowadzone przez Barbarę Orłowską rozpoczynały się 15-minutową rozśpiewką składającą się z ćwiczeń oddechowych, emisyjnych, dykcyjnych jak i kształcących poczucie rytmu. W ciągu całego roku, dzieci poznały różnorodny repertuar polskiej piosenki, zarówno nowoczesnych i popularnych utworów, jak i starszych, ponadczasowych czy piosenek z bajek. W okresie świątecznym nie zabrakło również kolęd i pastorałek. Uczestnicy zajęć oprócz śpiewania zespołowego i solowego mogli wykazać się umiejętnościami tanecznymi, co pozwoliło wzbogacić piosenki o dodatkowe walory sceniczne.

Uczestnicy zajęć pracowni instrumentalnej prowadzonej przez Łukasza Mirka to zarówno początkujący muzycy z kilkumiesięcznym stażem gry na instrumencie jak i zaawansowani, uczęszczający na zajęcia od 7 lat, dlatego będzie można posłuchać szeroki przekrój repertuarowy od utworów prostych i przyjemnych dla ucha po muzykę popową, filmową czy klubową.
Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny